шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Туристичний килимок Tribe Ranger 5

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичний килимок Tribe Ranger 5 за ціною від 1645 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Tribe Ranger 5

Розміри (в складеному вигляді (см): 54x15x15; Складання: рулон; Розміри (см): 183x51x5; Чохол; Наповнювач: пінополіуретан; Кількість клапанів (шт.): 1; Припустиме навантаження (кг): 110; Вага (кг): 1.3; Сезонність: R-Value (теплопровідність): 4; Кількість місць: 1; Тип: самонадувний килимок
Колір
Тип
самонадувний килимок
Кількість місць
1
R-Value (теплопровідність)
4 / до -11 °C /
Вага
1.3 кг
Максимальне навантаження
110 кг
Кількість клапанів
1 шт.
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліестер
Наповнювач
пінополіуретан
Ремкомплект
Чохол
Розміри (ДхШхТ)
183x51x5 см
Складання
рулон
Розміри (в складеному вигляді)
54x15x15 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 645  до 1 847 грн.
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 cm T-BB-0009-camo (T-BB-0009-camo)
АЛЛО (Київ)
1 749 грн.
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 cm (T-BB-0009-olive)
One-click.com.ua (Дніпро)
1 647 грн.
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 cm T-BB-0009-camo
Fonarik.ua (Київ)
1 748 грн.
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 см Camo (T-BB-0009-camo)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 cm T-BB-0009-olive (T-BB-0009-olive)
АЛЛО (Київ)
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 cm Long (T-BB-0010-dark-green)
One-click.com.ua (Дніпро)
1 847 грн.
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 cm (T-BB-0009-camo)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 5 cm T-BB-0009-olive
Fonarik.ua (Київ)
1 646 грн.
← купити
Коврик самонадувной Tribe Ranger 5 cm T-BB-0009-camo
Fonarik.com (Харків)
← купити
Коврик самонадувной Tribe Ranger 5 cm T-BB-0009-olive
Fonarik.com (Харків)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tribe Ranger 5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичний килимок Tribe Ranger 5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичний килимок Tribe Ranger 5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія