шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Туристичний килимок Tribe Ranger 3

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичний килимок Tribe Ranger 3 за ціною від 1147 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Tribe Ranger 3

Розміри (в складеному вигляді (см): 54x12x12; Складання: рулон; Розміри (см): 183x53x3; Чохол; Наповнювач: пінополіуретан; Кількість клапанів (шт.): 1; Припустиме навантаження (кг): 110; Вага (кг): 0.95; Сезонність: R-Value (теплопровідність): 3.2; Кількість місць: 1; Тип: самонадувний килимок
Колір
Тип
самонадувний килимок
Кількість місць
1
R-Value (теплопровідність)
3.2 / до -5 °C /
Вага
0.95 кг
Максимальне навантаження
110 кг
Кількість клапанів
1 шт.
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліестер
Наповнювач
пінополіуретан
Ремкомплект
Чохол
Розміри (ДхШхТ)
183x53x3 см
Складання
рулон
Розміри (в складеному вигляді)
54x12x12 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1400 грн.

від 1 147  до 1 150 грн.
Килимок самонадувний Tribe Ranger 3 cm T-BB-0008-olive (T-BB-0008-olive)
АЛЛО (Київ)
1 150 грн.
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 3 cm (T-BB-0008-olive)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 3 cm T-BB-0008-olive
Fonarik.ua (Київ)
1 148 грн.
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 3 см Olive (T-BB-0008-olive)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коврик самонадувной Tribe Ranger 3 cm T-BB-0008-olive
Fonarik.com (Харків)
← купити
Килимок самонадувний Tribe Ranger 3 см T-BB-0008-olive (9430403033)
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Килимок самонадувний туристичний 186х53x3 см Tribe Ranger (T-BB-0008-olive)
Rozetka.ua (Київ)
1 147 грн.
← купити
Килимок самонадувний 3 см Tribe Ranger (T-BB-0008-olive)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Коврик самонадувний Tribe Ranger 3 см туристичний 18653 см для кемпінгу та походів (T-BB-0008-olive)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tribe Ranger 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичний килимок Tribe Ranger 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичний килимок Tribe Ranger 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія