шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Walker (ємність)
~ 30 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк Walker WB-730 за ціною від 1219 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Walker WB-730

Вага (г): 550; Розміри (мм): 143x68x40; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; USB-A2 (Вт): 15; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C1 (Вт): 20; USB-A (шт.): 4; USB-C (шт.): 1; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї30000 мАгод
111 Вт*год
Реальна ємність18900 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A4 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A215 Вт
USB-A315 Вт
USB-A415 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри143x68x40 мм
Вага550 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1300 грн.    до  2200 грн.

від 1 219  до 2 375 грн.
WALKER Зовнішній портативний акумулятор WALKER WB-730 30000mAh Black
MTA.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор WALKER WB-730 30000mAh Black
Soho.com.ua (Київ)
1 219 грн.
← купити
Повербанк (УМБ) зовнішній акумулятор WALKER WB-730 30000mAh Чорний (Black)
Goldtech.ua (Полтава)
1 887 грн.
← купити
Walker WB-730 30000 mAh 22.5W Black
AKS.ua (Київ)
← купити
Power Bank WALKER WB-730 30000mAh black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна батарея Walker WB-730, 30000 mAh, 22.5W (QC3.0+PD) Black
Rozetka.ua (Київ)
2 375 грн.
← купити
УМБ Power Bank WALKER WB-730 30000mAh black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Power Bank WALKER WB-730 30000mAh вихід 3USB*2.1A / QC3.022.5W / PD20W black
Rozetka.ua (Київ)
1 556 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Walker WB-730, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Walker WB-730. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Walker WB-730 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія