шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Zeblaze Btalk Plus за ціною від 861 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Zeblaze Btalk Plus

Вага (г): 22; Розміри (мм): 48.5x39.5x10.9; Ступінь захисту: IP68;ястя (мм): 130 – 235; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 280; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 2.03; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Час роботи (активний режим)
168 год
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
48.5x39.5x10.9 мм
Вага
22 г / без ремінця /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 861  до 3 105 грн.
Смарт-годинник Zeblaze Btalk Plus Black
Redprice.sale (Львів)
1 713 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk Plus Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 716 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk Plus Starlight Silver
Rozetka.ua (Київ)
915 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk Plus Black
Timesport.com.ua (Львів)
1 710 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk Plus Black
Tomdom.in.ua (Львів)
1 719 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk Plus Black
Saren.com.ua (Львів)
1 720 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk Plus Pink
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 140 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk Plus Pink
Timesport.com.ua (Львів)
2 134 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk Plus Pink
Redprice.sale (Львів)
2 137 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk Plus Pink
Tomdom.in.ua (Львів)
2 143 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Zeblaze Btalk Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Zeblaze Btalk Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Zeblaze Btalk Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія