шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус 1stPlayer D3-A Black за ціною від 1145 грн.
Фото 9

Характеристики та опис 1stPlayer D3-A Black

Місць для СРО: 1; Розмір СРО зверху: 240мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 5; Місць для вентиляторів зверху: 1x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 1x120мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x140мм; Вертикальне підключення відеокарти; Отворів під слоти розширення: 6
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
375х230х400 мм
Блок живлення
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 145  до 1 799 грн.
Корпус 1stPlayer D3-A Black без БЖ D3-A-BK
Click.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Корпус 1STPLAYER D3-A Black (D3-A-BK) D3-A-BK
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer D3-A Black без БЖ (D3-A-BK)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 1stPlayer D3-A-BK
Itbox.ua (Київ)
← купити
1stPlayer D3-A-BK
Mallprix.com (Київ)
1 145 грн.
← купити
1STPLAYER D3-A Black D3-A-BK
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
1stPlayer D3-A Black без БП D3-ABlackбезБП
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус 1Stplayer D3-A Black (D3-A-BK)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 233 грн.
← купити
Корпус 1stPlayer D3-A-BK
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Корпус 1stPlayer D3-A Black без БП D3-A-BK
ШО (Київ)
1 228 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 1stPlayer D3-A Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус 1stPlayer D3-A Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус 1stPlayer D3-A Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія