шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-10107]

Конфігурації і ціни 404Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-10107) за ціною від 16699 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-10107]
Характеристики [2E-10107]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18000 грн.    до  23000 грн.
Qbox I304xx
I30452
від 21 099 грн.
Qbox I304xx
I30444
від 20 599 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30501
від 21 199 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30524
Qbox I305xx Mini Tower
I30516
від 20 499 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30503
від 21 499 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30508
від 19 899 грн.
Qbox I304xx
I30437
від 21 899 грн.
Qbox I304xx
I30460
Qbox I304xx
I30436
від 19 799 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30509
від 21 999 грн.
Qbox I304xx
I30439
від 22 099 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30511
від 22 299 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6801
від 18 177 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30517
від 22 499 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30500
від 19 199 грн.
Qbox I304xx
I30445
від 22 599 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30502
від 22 799 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30504
Qbox I305xx Mini Tower
I30519
Qbox I304xx
I30447
від 22 899 грн.
Qbox I305xx Mini Tower
I30505
від 22 999 грн.
Artline Business B24
B24v14
від 20 282 грн.
Artline Business B24
B24v10
від 20 018 грн.
Qbox I306xx Mini Tower
I30628
Qbox I310xx Desktop
I31028
від 22 399 грн.
Qbox I311xx Mini Tower
I31100
Qbox I305xx Desktop
I30564
Qbox I306xx Mini Tower
I30636
Qbox I311xx Mini Tower
I31108

від 16 699  до 24 642 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10107)
Цифра (Київ)
21 060 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10107)
Stls.store (Київ)
21 489 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-10107) 2E-10107
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos (2E-10107)
ACDC.com.ua (Київ)
20 889 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10107) 2E-10107
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10107) 2E-10107
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10107) 2E-10107
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos (2E-10107) (1565551) 2E-1010
icom.net.ua (Київ)
19 714 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos 2E-10107
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, FreeDos 2E-10107
ШО (Київ)
20 603 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-10107, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-10107). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-10107) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія