шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-11329]

Конфігурації і ціни 377Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11329) за ціною від 24908 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-11329]
Характеристики [2E-11329]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i3
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  30000 грн.
Artline Business B27
B27v57Win
від 27 675 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0052
від 24 618 грн.
Artline Business B27
B27v64Win
від 28 161 грн.
Artline Business B17
B17v03Win
від 27 192 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8040
від 26 669 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6804
від 26 378 грн.
2E Rational Alfa
2E-10104
від 26 995 грн.
Artline Business B27
B27v47Win
від 24 242 грн.
Artline Business B27
B27v50Win
від 27 456 грн.
Artline Business B27
B27v44Win
від 26 928 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0062
від 25 092 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11332
від 26 196 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0101
від 26 113 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8043
від 27 662 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5760
від 27 671 грн.
Artline Business B41
B41v08Win
від 24 464 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8039
від 24 429 грн.
Artline Business B18
B18v12Win
від 23 610 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5772
від 27 293 грн.
Asus U500MA
U500MA-R5300 G001R
від 21 999 грн.
Artline Business B27
B27v34Win
від 23 495 грн.
Artline Business B47
B47v09Win
від 26 096 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0071
від 24 381 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8066
від 26 006 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8042
від 24 567 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6823
від 26 188 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8375
від 27 458 грн.
Artline Business B45...
B45v09Win
від 24 421 грн.
Artline Business B19
B19v01
від 24 243 грн.
Lenovo ThinkCentre M...
11DUSC7700
від 28 999 грн.

від 24 908  до 31 135 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11329)
Цифра (Київ)
26 734 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11329)
Stls.store (Київ)
27 279 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-11329) 2E-11329
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational 2E-11329
Vodafone.ua (Київ)
26 039 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11329) 2E-11329
E-server.com.ua (Київ)
26 969 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P 2E-11329
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i3-12100, 8Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P (2E-11329) (1711608) 2E-11329
icom.net.ua (Київ)
24 908 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-11329
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11329) 2E-11329
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-11329)
MTA.ua (Київ)
26 599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11329, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11329). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11329) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія