шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Pro Cube [2E-11768]

Конфігурації і ціни 5Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Pro Cube (2E-11768) за ціною від 34939 грн.
Фото 5

Серия 2E Complex Gaming Pro Cube

Модифікації 2E Complex Gaming Pro Cube 4
Характеристики [2E-11768]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 4060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort / 3 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
295x265x390 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  30000 грн.    до  38000 грн.
Berloga PC
China ROG
від 30 800 грн.
Artline Gaming X43
X43v44
від 35 858 грн.
Artline Gaming X43
x43v38
від 34 539 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-10843
від 33 433 грн.
Artline Gaming X43
x43v37
від 36 563 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv72
від 34 100 грн.
X43WHITEv44
Artline Gaming X43
X43v43
від 37 091 грн.
X43WHITEv43
від 37 574 грн.
X43WHITEv71
від 32 384 грн.
Berloga PC
Polygon
від 31 273 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8647
від 30 369 грн.
X43WHITEv70
від 30 404 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8641
від 27 589 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8643
від 32 889 грн.
2E Complex Gaming Pr...
2E-11774
від 34 889 грн.
X43WHITEv70W in
від 35 594 грн.
2E-11769
від 33 279 грн.
X43WHITEv71W in
2E Complex Gaming Ba...
2E-8621
від 32 749 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8642
від 34 419 грн.
2E-8577
від 30 909 грн.

Останній раз товар продавався за:
34 939 грн.
Товар застарів

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11768, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Pro Cube (2E-11768). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Pro Cube (2E-11768) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія