шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12573]

Конфігурації і ціни 342Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12573) за ціною від 55822 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12573]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  65000 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8815
від 57 674 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8800
від 56 791 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8776
від 58 156 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8980
від 58 742 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8779
від 59 835 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8956
від 60 433 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9502
від 54 301 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8755
від 57 311 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv31AN
від 59 999 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv83
від 61 292 грн.
Qbox I316xx
I31613
від 60 499 грн.
Qbox I324xx
I32444
Qbox I324xx
I32446
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv104
від 61 556 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8773
від 57 581 грн.
Qbox I316xx
I31604
від 60 999 грн.
Qbox I324xx
I32437
Vinga Rhino D90
Rhino D9043
від 56 810 грн.
Artline Gaming X83 C...
X83WHITEv55
від 60 806 грн.
Artline Gaming X63 W...
X63WHITEv40
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8932
від 57 862 грн.
Qbox I316xx
I31646
від 61 299 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9055
від 58 018 грн.
Artline Gaming X47 S...
X47WHITEv100
від 60 542 грн.
Artline Gaming X63
X63v38
Vinga Rhino D90
Rhino D9052
від 56 512 грн.
Qbox I316xx
I31603
від 59 699 грн.
Qbox I316xx
I31612
Qbox I324xx
I32434
Qbox I324xx
I32436

від 55 822  до 69 777 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, FreeDos (2E-12573)
ACDC.com.ua (Київ)
58 529 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12573) 2E-12573
Moyo.ua (Київ)
61 509 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, FreeDos (2E-12573) 2E-12
icom.net.ua (Київ)
55 822 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W (2E-12573) 2E-12573
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, FreeDos 2E-12573
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12573
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12573)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming (2e-12573) 2e-12573
Kvshop.com.ua (Київ)
60 999 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, FreeDos E-2E-12573
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060-8, H610, G2052, 600W, FreeDos (2E-12573)
Rozetka.ua (Київ)
69 777 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12573, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12573). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12573) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія