шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon [2E-12666]

Конфігурації і ціни 70Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12666) за ціною від 81929 грн.
Фото 7

Серия 2E Complex Gaming Hexagon

Модифікації 2E Complex Gaming Hexagon 6
Где купить? [2E-12666]
Характеристики [2E-12666]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
495x258x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  82500 грн.    до  97500 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv47CS
від 90 242 грн.
Artline Overlord ANO...
ANOMALYv91
від 89 547 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv41CS
від 89 714 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9121
від 85 909 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv47AN
від 85 999 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv41AN
від 88 262 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv97
від 87 251 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9118
від 87 765 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv91
від 86 768 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9109
від 88 640 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv38CS
від 86 282 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv38AN
від 82 999 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv83
від 84 524 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv85
Artline Gaming STLKR
STLKRv82
від 84 302 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8953
від 78 370 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv88
від 83 291 грн.
Artline Gaming A21
A21v28
від 89 495 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v34
від 90 728 грн.
X69v38
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv100
Artline Gaming GBS CS
GBSv44CS
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9013
від 85 324 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv50AN
від 89 999 грн.
Artline Gaming GBS AN
GBSv44AN
від 86 999 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12578
від 83 927 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv103
від 93 191 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v54
від 87 734 грн.
X87v55
Artline Gaming STLKR
STLKRv86

від 81 929  до 102 411 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-12666) 2E-12666
FOXTROT.UA (Київ)
90 519 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G338, 650W, FreeDos (2E-12666)
ACDC.com.ua (Київ)
88 719 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12666) 2E-12666
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G338, 650W, FreeDos 2E-12666
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G338, 650W, FreeDos (2E-12666) 2E-126
icom.net.ua (Київ)
81 929 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G338, 650W, F 2E-12666
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12666
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12666)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12666) 2e-12666
Kvshop.com.ua (Київ)
89 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-16, B650, G338, 650W, FreeDos E-2E-12666
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12666, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12666). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12666) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія