шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13047]

Конфігурації і ціни 261Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13047) за ціною від 47608 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 36
Характеристики [2E-13047]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  47000 грн.    до  55000 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13053
від 49 384 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v55
від 54 119 грн.
X37v54
від 52 139 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11043
від 49 251 грн.
2E Decimal i4
2E-11219
від 46 919 грн.
2E-13052
від 44 589 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv38
від 47 697 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv35
від 47 475 грн.
2E Decimal i4
2E-11263
від 52 649 грн.
2E-11035
від 53 849 грн.
Artline Gaming X35
X35v45
від 50 155 грн.
Artline Gaming X36
X36v25
від 49 940 грн.
Artline Gaming X48
X48v42
від 47 435 грн.
X37v56
від 52 886 грн.
Artline Gaming X36
X36v26
від 48 703 грн.
Artline Gaming X48
X48v43
від 45 999 грн.
Artline Gaming X36
X36v22
від 45 029 грн.
Artline Gaming X49
X49v01
від 52 099 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv29Win
від 50 907 грн.
Artline Gaming X61
X61v18Win
від 50 424 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv32Win
від 51 166 грн.
Qbox I216xx
I21650
від 50 677 грн.
Artline Gaming X48
X48v40Win
від 48 827 грн.
Artline Gaming X64
X64v11Win
від 50 687 грн.
Artline Gaming X35
X35v42Win
від 50 683 грн.
Artline Gaming X35
X35v47Win
Artline Gaming X39
X39v78Win
від 51 434 грн.
2E-10985
від 49 969 грн.
2E-13056
від 47 919 грн.
Artline Gaming X36
X36v23Win

від 47 608  до 52 349 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, FreeDos (2E-13047)
ACDC.com.ua (Київ)
49 769 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13047) 2E-13047
Moyo.ua (Київ)
52 349 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, FreeDos (2E-13047) 2E-13
icom.net.ua (Київ)
47 608 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, FreeDos 2E-13047
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13047
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13047)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 16GB / 512GB / RTX 5050 / FreeDOS (2E-13047) 2e-13047
Kvshop.com.ua (Київ)
51 799 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F512GB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, FreeDos E-2E-1304
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13047, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13047). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13047) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія