шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус 2E Credo V285W за ціною від 954 грн.

Характеристики та опис 2E Credo V285W

Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 1; Отворів під слоти розширення: 5; Внутрішніх відсіків 2,5": 2; Внутрішніх відсіків 3,5": 1; Матеріал: сталь; Вага (кг): 2.5; Габарити (мм): 375x188x310; Форм-фактор БЖ: ATX (звичайний); Тип материнської плати: micro-ATX
Колір
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
375x188x310 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
1 шт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  850 грн.    до  1300 грн.

від 954  до 1 512 грн.
Корпус 2E Credo V285W White 2E-V285W
Click.ua (Київ)
954 грн.
← купити
Корпус 2E Credo V285W White (2E-V285W) 2E-V285W
FOXTROT.UA (Київ)
1 059 грн.
← купити
Корпус для ПК 2E Credo V285W (2E-V285W) 2E-V285W
Itbox.ua (Київ)
← купити
2E Credo V285W White (2E-V285W) 2E-V285W
Luckylink.kiev.ua (Київ)
977 грн.
← купити
2E 2E-V285W
Mallprix.com (Київ)
1 006 грн.
← купити
Корпус для ПК 2E Credo V285W (2E-V285W) 2E-V285W
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo без БЖ (2E-V285W) White 2E-V285W
Telemart.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
2E Credo V285W без БП White (2E-V285W) CredoV285WбезБПWhite(2E-V285W)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус 2E Credo (2E-V285W) White 2E-V285W
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК 2E (2E-V285W) White 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 1x120мм, VGA 300мм, mATX
Soho.com.ua (Київ)
1 069 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Credo V285W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус 2E Credo V285W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус 2E Credo V285W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія