шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення 2E Godkokma

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити підставка / кріплення 2E Godkokma за ціною від 2979 грн.
Фото 5

Характеристики та опис 2E Godkokma

800x400 мм; 700x400 мм; 600х600 мм; 600x400 мм; 500x400 мм; 400x400 мм; 400x300 мм; 400x200 мм; 300x400 мм; 300x300 мм; 300x200 мм; 200x400 мм; 200х300 мм; Кріплення VESA: 200x200 мм; відхилення; регулювання глибини; поворот; Регулювання: нахил; Максимальна відстань від стіни (мм): 1044; Мінімальна відстань від стіни (мм): 69
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
43 "
Максимальна діагональ
90 "
Максимальне навантаження
80 кг
Регулювання
нахил
поворот
регулювання глибини
відхилення
Кріплення VESA
200x200 мм
200х300 мм
200x400 мм
300x200 мм
300x300 мм
300x400 мм
400x200 мм
400x300 мм
400x400 мм
500x400 мм
600x400 мм
600х600 мм
700x400 мм
800x400 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3500 грн.    до  4800 грн.

від 2 979  до 5 275 грн.
Кронштейн 2E 2E2GEN800.80.100
Artline.ua (Київ)
4 254 грн.
← купити
Кронштейн для ТБ 2E Godkokma (2E2GEN800.80.100)
Цифра (Київ)
← купити
Кронштейн для ТБ 2E Godkokma (2E2GEN800.80.100)
Stls.store (Київ)
← купити
Кронштейн 2E 2E2GEN800.80.100
АЛЛО (Київ)
3 459 грн.
← купити
Кронштейн 2E Годкокма (2E2GEN800.80.100) 2E2GEN800.80.100
Itbox.ua (Київ)
← купити
2E 2E2GEN800.80.100
Mallprix.com (Київ)
3 688 грн.
← купити
Кріплення похило-поворотне 2E для ТВ 43-90" (2E2GEN800.80.100) 2E2GEN800.80.100
Moyo.ua (Київ)
← купити
Кронштейн 2E Годкокма 43-90" (2E2GEN800.80.100) 2E2GEN800.80.100
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
2E Кріплення поворотне з кутом нахилу тв 43-90" Годкокма 2e2gen800.80.100
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Настінне кріплення 2E Godkokma (2GEN800.80.100) Godkokma (2GEN800.80.100)
Denika.ua (Харків)
← купити
2E 2E2GEN800.80.100
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Кріплення ТВ поворотне 2E Godkokma 43-90", 2E2GEN800.80.100 UA 2E2GEN800.80.100
Sota.store (Київ)
← купити
Кронштейн похило-поворотний 2E Godkokma 43-90 (2E2GEN800.80.100) Black (2E2GEN800.80.100)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Кріплення поворотне з кутом нахилу ТВ 43-90" 2E Годкокма 2E2GEN800.80.100
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Кронштейн 2E Годкокма (2E2GEN800.80.100) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 254 грн.
← купити
Кріплення ТВ поворотне 2E Godkokma 43-90"
Mobicase.net (Київ)
3 609 грн.
← купити
Кронштейн 2E Годкокма (2E2GEN800.80.100)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 937 грн.
← купити
Кріплення ТВ 2E 43-90" (2E2GEN800.80.100) 2E2GEN800.80.100
ШО (Київ)
3 161 грн.
← купити
Кронштейн 2E Годкокма (2E2GEN800.80.100) 2E2GEN800.80.100
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн поворотний з кутом нахилу 2E для ТВ 43-90" Godkokoma (2E2GEN800.80.100) 2E2GEN800.80.100
Skay.ua (Одеса)
← купити
Кріплення для ТВ поворотно-наклонне 2E Godkokma 43-90"
Citrus.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Кріплення 2E 2GEN800.80.100 Godkokma 43-90"
Orbita.te.ua (Тернопіль)
4 093 грн.
← купити
Кронштейн 2E Годкокма (2E2GEN800.80.100) 2E2GEN800.80.100
Telemart.ua (Київ)
← купити
Кронштейн 2E Godkokma Black (2E2GEN800.80.100) 2E2GEN800.80.100
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Настінне кріплення 2E Годкокма (2E2GEN800.80.100)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Кронштейн 2E Годкокма (2E2GEN800.80.100) 2E2GEN800.80.100
icom.net.ua (Київ)
2 979 грн.
← купити
2E Кріплення для телевізора 2E годкокма (2E2GEN800.80.100)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E for ТВ 43-90" (2E2GEN800.80.100) 2e2gen800.80.100
Kvshop.com.ua (Київ)
3 977 грн.
← купити
Настінне кріплення поворотне з кутом нахилу 2E Godkokma 43-90"
Кібернетики (Київ)
← купити
Кріплення ТВ поворотне Godkokma 43"- 90" 80кг 2E (2000003204472)
Rozetka.ua (Київ)
4 880 грн.
← купити
Кріплення для телевізора на стіну поворотне 2E Godkokma 43 - 90 дюймів (SHiz15514)
Rozetka.ua (Київ)
4 497 грн.
← купити
Кріплення для телевізора 2E 2E2GEN800.80.100 поворотне Godkokma 43-90" до 80кг
Rozetka.ua (Київ)
4 524 грн.
← купити
Кронштейн 43-90" 2E 2E2GEN800.80.100
Rozetka.ua (Київ)
3 706 грн.
← купити
Кронштейн 43-90" 2E 2E2GEN800.80.100
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настінне кріплення 2E Godkokma (2GEN800.80.100)
Rozetka.ua (Київ)
4 594 грн.
← купити
Кріплення для телевізора на стіну поворотне 2E Godkokma 43 - 90 дюймів (Niz15514)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кріплення для телевізора на стіну поворотне 2E Godkokma 43 - 90 дюймів
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кріплення ТБ похило-поворотне 43"-90", до 80 кг 2E Godkokma Black
Rozetka.ua (Київ)
5 275 грн.
← купити
Кріплення для телевізора на стіну поворотне 2E Godkokma 43 - 90 дюймів (TBiz15514)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кріплення ТВ поворотне 2E Godkokma 43-90"
Rozetka.ua (Київ)
5 220 грн.
← купити
Настінне кріплення 2E Годкокма (2E2GEN800.80.100)
Rozetka.ua (Київ)
3 954 грн.
← купити
Кріплення для телевізора 2E 2E2GEN800.80.100 поворотне Godkokma 43-90" до 80кг
Rozetka.ua (Київ)
4 188 грн.
← купити
2E Кріплення похило-поворотне ТБ 43-90" Годкокма, винос 1м
Rozetka.ua (Київ)
4 679 грн.
← купити
Настінне кріплення для ТВ 43-90", 2E "Годкокма", Black, похило-поворотне (2E2GEN800.80.100)
Rozetka.ua (Київ)
4 387 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Godkokma, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення 2E Godkokma. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення 2E Godkokma у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія