шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Підставка / кріплення 2E Yoykupno

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення 2E Yoykupno за ціною від 769 грн.
Фото 6

Характеристики та опис 2E Yoykupno

Розміри (мм): 938х625х85; Знімна VESA-пластина; додатково: 150x100 мм, 150x150 мм, 600x200 мм, 800х500 мм; 900x600 мм; 800x600 мм; 800x400 мм; 700x400 мм; 600х600 мм; 600x400 мм; 600x300 мм; 500x400 мм; 500x300 мм; 400x600 мм; 400x400 мм; 400x300 мм; 400x200 мм; 300x400 мм; 300x300 мм; 300x200 мм; 200x400 мм
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
43 "
Максимальна діагональ
100 "
Максимальне навантаження
75 кг
Регулювання
для вигнутих TV
нахил
Кріплення VESA
75x75 мм
100x100 мм
100x150 мм
100x200 мм
200x100 мм
200x200 мм
200х300 мм
200x400 мм
300x200 мм
300x300 мм
300x400 мм
400x200 мм
400x300 мм
400x400 мм
400x600 мм
500x300 мм
500x400 мм
600x300 мм
600x400 мм
600х600 мм
700x400 мм
800x400 мм
800x600 мм
900x600 мм
150x100 мм, 150x150 мм, 600x200 мм, 800х500 мм
Знімна VESA-пластина
Розміри (ШхВхГ)
938х625х85 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  950 грн.    до  1100 грн.

від 769  до 1 260 грн.
Кронштейн для телевізора 2E 2ELSHD43100TILT 43"-100" з нахилом
Artline.ua (Київ)
999 грн.
← купити
2E 2ELSHD43100TILT
Mallprix.com (Київ)
832 грн.
← купити
Кріплення похиле 2E для ТВ 43" - 100" (2ELSHD43100TILT) 2ELSHD43100TILT
Moyo.ua (Київ)
1 008 грн.
← купити
2E Yoykupno 43"- 100" (2ELSHD43100TILT) Yoykupno43\"-100\"(2ELSHD43100TILT)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кронштейн 2E Yoykupno 2ELSHD43100TILT (VESA900x600)
Click.ua (Київ)
← купити
Кріплення ТВ з кутом нахилу 2E Yoykupno 43"- 100" 75кг (2ELSHD43100TILT) UA 2ELSHD43100TILT
Sota.store (Київ)
← купити
Кріплення ТВ з кутом нахилу 2E Yoykupno 43" - 100" 75кг 2ELSHD43100TILT
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Кронштейн 2E Yoykupno Black (2ELSHD43100TILT) 2ELSHD43100TILT
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Настінне кріплення 2E Yoykupno 43"- 100" 75kg Black (2ELSHD43100TILT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 210 грн.
← купити
2E Кріплення для телевізора 2E Yoykupno 43 - 100 75кг (2ELSHD43100TILT)
MTA.ua (Київ)
769 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E Yoykupno, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення 2E Yoykupno. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення 2E Yoykupno у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія