шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити клавіатура A4Tech Bloody B950 за ціною від 2158 грн.
Відео 8Фото 13

Характеристики та опис A4Tech Bloody B950

Розміри (мм): 395x174x39; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим;ять; Вбудована пам' Регулювання гучності: через Fn; Колір кирилиці: прозорі; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; PBT-кейкапи; Перемикачі: Light Strike Libra Brown (Linear)
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.8 м
Типігрові
Формат1800 (компактна повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішоптична
ПеремикачіLight Strike Libra Brown (Linear)
Ресурс перемикачів100 млн натискань
PBT-кейкапи / 24 /
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Колір літер кирилиціпрозорі
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Нанесення символів (кирилиця)double-shot
Регулювання гучностічерез Fn
Вбудована пам'ять
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Інше
Змінні клавіші в комплекті
Розміри395x174x39 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  2900 грн.

A4Tech Bloody B950 RGB Warrior Gray Gaming Keyboard Review
A4Tech Bloody B950
Огляд ігрової клавіатури A4Tech Bloody B950 RGB Warrior Grey
від 2 158  до 3 676 грн.
Клавіатура A4Tech Bloody B950 RGB Warrior Blue B950 RGB (Warrior Blue)
Artline.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Bloody Клавіатура Bloody B950 Warrior Blue (Eng / Ru / Ukr)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура A4TECH Bloody B950 RGB Warrior Blue B950 RGB (Warrior Blue)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody B950 Rgb Warrior Blue
Цифра (Київ)
2 253 грн.
← купити
Клавіатура Bloody B950 Rgb Warrior Blue
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура Bloody B950 RGB Warrior Blue B950 RGB (Warrior Blue)
Click.ua (Київ)
← купити
A4Tech 4711421995382
Mallprix.com (Київ)
2 177 грн.
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody B950 RGB Warrior Blue B950 RGB (Warrior Blue)
ШО (Київ)
2 182 грн.
← купити
Ігрова клавіатура Bloody B950 RGB, Warrior Blue
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура A4Tech Bloody B950 RGB LK Libra USB Warrior Blue (4711421995382) 4711421995382
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Bloody B950, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура A4Tech Bloody B950. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура A4Tech Bloody B950 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія