шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни53Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка A4Tech Fstyler FG55S Plus за ціною від 496 грн.
Фото 26

Характеристики та опис A4Tech Fstyler FG55S Plus

Кабель: ; Тихий клік; Ресурс перемикачів: 5 млн натискань; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Подвійний / потрійний клік; Кількість кнопок: 6; Макс. частота опитування: 125 Гц (8 мс); Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000 – 3200; Технологія: оптична; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 – 3200 DPI
Макс. частота опитування125 Гц (8 мс)
Кількість кнопок6
Подвійний / потрійний клік
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Ресурс перемикачів5 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)120x63x36 мм
Вага95 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  750 грн.

від 496  до 967 грн.
A4Tech Мишка A4Tech FG55S Plus Gray
MTA.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Миша A4TECH FG55S Plus (Grey) FG55S Plus (Grey)
FOXTROT.UA (Київ)
599 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG55S Plus Grey FG55S Plus (Grey)
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FG55S Plus Wireless Grey (4711421003421) 4711421003421
Itbox.ua (Київ)
← купити
A4Tech FG55S Plus (Grey)
Mallprix.com (Київ)
539 грн.
← купити
A4tech FG55S Plus (White) FG55SPlus(White)
COMFY.ua (Київ)
← купити
A4TECH FG55S Plus (Grey) FG55S Plus (Grey)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
496 грн.
← купити
Миша бездротова безшумна A4Tech Fstyler FG55S Plus (Grey), USB, колір сіро-чорний FG55S Plus (Grey)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова безшумна A4Tech Fstyler FG55S Plus (White), USB, колір білий
Mobicase.net (Київ)
568 грн.
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FG55S Plus Wireless Grey (4711421003421) 4711421003421
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler FG55S Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech Fstyler FG55S Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech Fstyler FG55S Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія