шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити павербанк ANKER SOLIX C200 DC за ціною від 8775 грн.
Відео 31Фото 11

Характеристики та опис ANKER SOLIX C200 DC

Вага (г): 1900; Розміри (мм): 185x109x99; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.1; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Потужність (на всі порти) (Вт): 200; USB-A2 (Вт): 12; USB-A1 (Вт): 12; USB-C3 (Вт): 15; USB-C2 (Вт): 100
Ємність батареї60000 мАгод
192 Вт*год
Реальна ємність37750 мАгод
Тип акумуляторівLi-FePO4
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C3 шт.
USB-A2 шт.
USB-C1140 Вт
USB-C2100 Вт
USB-C315 Вт
USB-A112 Вт
USB-A212 Вт
Потужність (на всі порти)200 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у140 Вт
Ресурс циклів зарядки3000
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.1
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри185x109x99 мм
Вага1900 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 8 775  до 11 799 грн.
Anker Зовнішній портативний акумулятор Anker SOLIX C200 60000mAh Gray 200W (A17270Z1)
MTA.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C200 (A17270Z1) A17270Z1
Openshop.ua (Київ)
9 216 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Anker SOLIX C200 60000mAh Gray 200W (A17270Z1)
Soho.com.ua (Київ)
10 309 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Anker SOLIX C200 DC 200 Вт, 60 000 мА·год (192 Вт·год), LiFePO4, 5 USB-портів A17270Z1
Garmin-official.com.ua (Київ)
11 799 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C200 (A17270Z1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 380 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C200 (A17270Z1)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 775 грн.
← купити
Anker SOLIX C200 (A17270Z1) Зарядна станція SOLIX C200 (A17270Z1)
Kvshop.com.ua (Київ)
10 077 грн.
← купити
Потужний повербанк Anker SOLIX C200 (A17270Z1)
Rozetka.ua (Київ)
10 149 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C200 DC 192Wh 60,000mAh 200W LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
9 900 грн.
← купити
Портативний акумулятор Anker SOLIX C200 192Wh/60000mAh | 200W (A17270Z1)
Rozetka.ua (Київ)
11 349 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ANKER SOLIX C200 DC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк ANKER SOLIX C200 DC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк ANKER SOLIX C200 DC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія