шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 11 128GB

Ціни44Опис Відгуки34Обговорення35Корисне8Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 11 128GB за ціною від 7499 грн.
Відео 116Фото 33

Характеристики та опис Apple iPhone 11 128GB

Вага (г): 194; Розміри (мм): 150.9x75.7x8.3; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 3110; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax); Кількість SIM: 2 SIM; CDMA;язку: 4G (LTE)
Рейтинг моделі: 4 з 5 (34 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Колір
діагональ дисплея
6.1 "
роздільна здатність екрану
1792х828 (19.5:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
/ GALILEO, QZSS /
ГЛОНАСС
Ємність батареї
3110 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
150.9x75.7x8.3 мм
Вага
194 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10000 грн.    до  14500 грн.

2
3
7
22
Стоит почти каждой копейки!
25 квітня 2021, 23:11 #
Переваги:Внешний вид
Камера
Динамики огонь
Face ID работает моментально и при любом уровне освещенности!
Поддержка быстрой зарядки
Все летает, не смотря на поставленную перед смартфоном задачу
IOS

Недоліки:Иногда IOS подлагивает
Сири глупая
Комплектация тихий ужас

отличная модель, очень понравилось
3 листопада 2020, 12:01 #
Переваги:Отличная батарея, держит заряд долго (часов 20 при активном использовании); Прекрасная камера с функцией портрета; Мощный шести ядерный процессор и отличная оперативная память - вывозит любые приложения с AppStore; Хорошо работает FaceID и функция шумоподавления; Потрясающая замедленная съёмка и в целом съёмка видео в 4k при 60 кадрах в секунду.

Недоліки:Нет

Коментар:Отличный телефон: после двух Android'ов, 11-ый просто отличный, практически нет нареканий, зачастую использую его для совершенно разных целей: смонтировать видео, сделать презентацию и ещё какие-то "тяжёлые" операции, на которых Android'овский смартфон будет долго думать и подвисать, iPhone просто на раз-два справляется со своей задачей. Последнее время иногда (раз в два-три месяца) подлагивает FaceID, но это не критично. Динамики супер - хорошие и громкие, отличный звук и слышимость. И заряд держит отлично - на весь день зарядки спокойно хватает при активном пользовании iPhone. И что самое приятное - на мороз вообще никак не реагирует, хоть в +20, хоть в -20 не заметна разница в работоспособности (потому что нет этой разницы). Хорошая камера с функцией портретной съёмки (но иногда - редко - эта функция подлагивает - из-за нечёткой границы с фоном, либо iPhone так реагирует только на меня: сколько фотографировал друзей - никогда ещё не подлагивала функция портрета в камере)

Автор:Антон Галкин  пользуюсь Apple iPhone 11 128GB кілька місяців

Рекомендую к покупке если вы переходите с 6 и старше.
9 січня 2020, 16:56 #
Переваги:Как всегда у iPhone отличная реализация. Удобный дизайн (это я не про телефон а про iOS) и плавность.
Телефон увесистый, хорошо лежит в руке.
Камеры не плохие. Обычная камера снимает отлично, у ширика хромает качество. В целом отличный телефон, тут и влагозащита отличная, экран не плохой.
Вживую выглядит лучше чем на скриншотах.

Недоліки:Если вы роняете телефон, то сразу покупайте чехол (например nomad) и защитное стекло. Замена стекла стоит 300$ (это в Америке).
Отключён чип u1. (Для очень быстрой передаче данных через airdrop).

Показано 3 з 34 відгуків
ще 10 відгуків
Фото сделанные Apple iPhone 11
iPhone 11 review: this is still one of Apple's top models | TechRadar
Apple iPhone 11 Review | PCMag
від 7 499  до 18 648 грн.
Apple iPhone 11 Black 128Gb (MWLE2) купить Айфон 11 128 Оригинал (MWLE2)
Isweet.com.ua (Київ)
14 799 грн.
← купити
Apple iPhone 11 128GB Red (MWLG2) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
9 009 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 11 128GB Green (MWLK2)
Freephone.in.ua (Київ)
13 400 грн.
← купити
Apple iPhone 11 128GB Red (MWLG2) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
8 927 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 11 128GB Slim Box Black (MHDH3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
16 137 грн.
← купити
Apple iPhone 11 128 Black MWLE2
Appletimes.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 11 128GB Black (MWLE2)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
18 648 грн.
← купити
IPhone 11 128Gb Black Refurbished
MAUDAU (Київ)
14 499 грн.
← купити
Apple iPhone 11 128GB Slim Box Purple (MHDM3) Смартфон iPhone 11 128GB Slim Box Purple (MHDM3)
Kvshop.com.ua (Київ)
16 677 грн.
← купити
Apple iPhone 11 Green 128Gb (MWLK2) купить Айфон 11 128 Оригинал (MWLK2)
Isweet.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 11 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 11 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 11 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія