шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 16e 256GB

Ціни49Опис Відгуки2Обговорення5Корисне17Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 16e 256GB за ціною від 26008 грн.
Відео 24Фото 7

Характеристики та опис Apple iPhone 16e 256GB

Вага (г): 167; Розміри (мм): 146.7x71.5x7.8; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 4005; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; USB-C: USB-C;язок; супутниковий зв' NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.3
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Колір
діагональ дисплея
6.1 "
роздільна здатність екрану
2532x1170 (19.5:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4005 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
146.7x71.5x7.8 мм
Вага
167 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  36000 грн.

Найкращий айфон в 16 лінійці на кожну потрачену гривню
3 листопада 2025, 10:30 #
Переваги:осить потужна апаратна платформа; ідеально налаштований OLED-екран; автономність краща чим в інших компактних моделях виробника; ціна адекватна.

Недоліки:Версія 128Гб. На сьогоднішній день це трошки мало.

Коментар:Продав свій Xiaomi, більше ніколи не куплю телефон цією компанії.

Вирішив купити iphone 16e. Як на мене зараз це найкращий iphone по відношеню ціна/можливості.

Хоч зараз це самий дешевий iphone із актуальних моделей, проте якість збірки на висоті. Тактильно апарат приємно тримати.

Екран доволі хороший, судячи з оглядів, екран налаштований добре.

Чіпсет - той самий, що і на iPhone 16. Приємно що оперативки 8 ГБ, а не 6 як базовій 15 моделі. Потужності хватає більш чим хватає. 16е потужніший чим 15 модель десь на 15-20%, і навіть трохи потужніший чим значно дорожчий 15 pro max!

Камера класна. Мені особисто ширик не потрібен, оскільки якість фото на нього завжди гірша чим на основу.

Автономність просто шикарна. На день інтенсивного використання точно хватить. Судячи з тестів тут автономність більша чим в 15, 16 і 16 pro що дуже класно.

Після недавнього зниження ціни в Україні, iphone 16e став дуже привабливою покупкою, і по відношенню ціна/можливості це зараз найкращий айфон серед актуальних. А 15 модель, як на мене вже морально застаріла, навіть Apple Intelligence не підтримує.

Автор:Юра   пользуюсь Apple iPhone 16e 256GB кілька місяців

Модель для понимающих, а не тех , кто камеры считает)
8 січня 2026, 21:21 #
Переваги:Не налеплены куча не нужных камер + автономность

Недоліки:————

Коментар:Рабочий телефон для минималистов ! Взял и шустро работаешь!

Автор:Apple#00173

Скільки років буде виходити оновлення Читать...
PriceHub AI2 листопада 2025, 11:09
Мінімум 5 років оновлень iOS.
[Відповідь заснована на expert reviews (в яких прямо вказано, що «всі iPhone отримують щонайменше п’ять років оновлень iOS») та на характеристиках товару з E‑Katalog (модельний рік 2025, ОС — iOS 18.3.1). Використані дані: твердження експертів про гарантію оновлень («at least five years»), техспецифікація: "Операційна система: iOS", "Модельний рік: 2025", а також інформація про комплектації (модифікації 128/256/512 ГБ) з E‑Katalog.]
Apple iPhone 16e review
Apple iPhone 16e: "доступний" iPhone з сумнівною ціною
Apple iPhone 16e Review: When You Just Need an iPhone
від 26 008  до 36 699 грн.
Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
Appcover.com.ua (Київ)
28 550 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB Nano-SIM Black (MD1T4)
Buy.ua (Київ)
29 194 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4) MD1W4
GRO (Київ)
28 179 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB (White) MD1W4
Jabko.ua (Львів)
35 199 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
Stls.store (Київ)
30 773 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
Touch (Дніпро)
31 139 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
Цифра (Київ)
29 134 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB eSIM Black (MD0F4)
Q-techno.com.ua (Київ)
29 558 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB eSIM Black (MD0F4) iPhone 16e 256GB eSIM Black (MD0F4)
Denika.ua (Харків)
27 541 грн.
← купити
iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
Toiler.com.ua (Київ)
29 250 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4) MD1T4
Sota.store (Київ)
29 906 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB Black MD1T4
ispot.com.ua (Рівне)
36 699 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
29 603 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB eSIM Black (MD0F4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
28 186 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB eSIM Black (MD0F4) MD0F4
ifrukt.com (Дніпро)
27 099 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256 GB Black (MD1T4)
Zhuk.ua (Київ)
29 170 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
29 464 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
MAUDAU (Київ)
31 459 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4) Смартфон iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
Kvshop.com.ua (Київ)
30 977 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
Appcover.com.ua (Київ)
29 900 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB Nano-SIM White (MD1W4)
Buy.ua (Київ)
30 080 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB eSIM Black (MD0F4)
Buy.ua (Київ)
27 422 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB eSIM White (MD0G4)
Buy.ua (Київ)
28 308 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4) MD1T4
GRO (Київ)
28 549 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB eSIM Black (MD0F4) MD0F4
GRO (Київ)
26 889 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
Stls.store (Київ)
30 288 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB eSim Black (MD0F4)
Touch (Дніпро)
27 019 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
Touch (Дніпро)
← купити
Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
Цифра (Київ)
28 675 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
Q-techno.com.ua (Київ)
30 312 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
Q-techno.com.ua (Київ)
30 694 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4) iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
Denika.ua (Харків)
31 158 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4) iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
Denika.ua (Харків)
30 676 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4) MD1W4
Sota.store (Київ)
28 125 грн.
← купити
iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
Toiler.com.ua (Київ)
29 680 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4) MD1T4
ifrukt.com (Дніпро)
29 199 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4) MD1W4
ifrukt.com (Дніпро)
29 899 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
29 227 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
29 842 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
Mobileplanet.ua (Одеса)
28 767 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256 GB White (MD1W4)
Zhuk.ua (Київ)
31 185 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB eSIM Black (MD0F4)
Zhuk.ua (Київ)
27 494 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
29 003 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4) EU
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB eSIM Black (MD0F4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
26 008 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
MAUDAU (Київ)
30 321 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16e 256GB Black (MD1T4)
MAUDAU (Київ)
30 768 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB White (MD1W4) Смартфон iPhone 16e 256GB White (MD1W4)
Kvshop.com.ua (Київ)
32 177 грн.
← купити
Apple iPhone 16e 256GB eSIM Black (MD0F4) Смартфон iPhone 16e 256GB eSIM Black (MD0F4)
Kvshop.com.ua (Київ)
29 377 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 16e 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 16e 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 16e 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія