шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 11 256GB

Ціни15Опис Відгуки34Обговорення35Корисне8Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 11 256GB за ціною від 15000 грн.
Відео 116Фото 33

Характеристики та опис Apple iPhone 11 256GB

Вага (г): 194; Розміри (мм): 150.9x75.7x8.3; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 3110; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax); Кількість SIM: 2 SIM; CDMA;язку: 4G (LTE)
Рейтинг моделі: 4 з 5 (34 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Колір
діагональ дисплея
6.1 "
роздільна здатність екрану
1792х828 (19.5:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
/ GALILEO, QZSS /
ГЛОНАСС
Ємність батареї
3110 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
150.9x75.7x8.3 мм
Вага
194 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14500 грн.    до  20000 грн.

2
3
7
22
К покупке однозначно советую, даже если это ваш первый Айфон.
9 лютого 2021, 19:19 #
Переваги:Камера, процессор, внешний вид, отличный аккумулятор (держит зарядку спокойно с восьми утра до девяти-десяти вечера, а если заряжать с оригинальным адаптером за две тысячи, то до 80% заряжается за 15-20 минут, до 100% - 25-30 минут). Легенда про "разряжающийся на морозе Айфон" - лишь миф, придуманный конкурентами. Не знаю насчет предыдущих моделей, но с 11 ходила как в 0 градусов, так и в -25, все работает хорошо, не глючит, зарядка держится также, как и в теплом помещении, не вырубается.

Недоліки:Любителям безрамочных экранов будет трудновато привыкнуть к этой модели, поскольку имеет знаменитую Айфоновскую "челку" и довольно широкие грани по бокам. Также не могу не отметить скользкую заднюю панель, с чехлом носить надо, если не хотите ронять телефон каждый раз.

Коментар:Первый Айфон в моей жизни. Многие меня пытались отговорить от долгожданной покупки, говорили, чтобы взяла бюджетный Хонор или Самсунг, но все же я решила раскошелиться на Айфон 11. Что могу сказать - прекрасный аппарат. Переходила на Айфон с Самсунга А50, который начал глючить спустя неделю-две пользования, несмотря на покупку в оригинальном магазине. Промучалась с Самсунгом ровно год, затем решила исполнить давнюю мечту, купив Айфон. Пользуюсь им чуть меньше месяца, но до сих пор не могу привыкнуть к такой быстрой и четкой работе. К камере вообще претензий нет, к работе телефона тоже - все просто идеально. Долго выбирала между 11 и 12, но в итоге поняла, что дизайн мне больше нравится у 11-го, а разница между этими двумя моделями невелика, что в камере, что в работе. Размер удобный - телефон далеко не маленький, но и большим его не назовешь, хорошо лежит в руке, хотя советую брать чехол обязательно, поскольку задняя панель довольно скользкая.

Автор:Anna Guligas

именно в НЕ ПРО версии особого смысла переходить с 10-ки нет
16 грудня 2019, 11:04 #
Переваги:Аккумулятор, странно наверное звучит но на фоне 7-ки с которой перешел это просто огонь, батарейки тупо за глаза в любом режиме мучить его

Недоліки:Широкогоугольная камера -полное дно и бесполезная почти штука, с одной стороны она снимает теплые тона, и реально широко видно, с другой стороны вообще ужасный функционал на ней

Коментар:только заядлому эпловоду будет понятна суть, они сильно развели версию про и обычную эту, прошка шикарна во всём - этот и больше и явно хуже по камере, нет той самой заветной портретной камеры от которой весь кайф был, явно поработали с батарейкой, очень явно - в остальном обычная XR модель

Автор:Вадим

Стоит почти каждой копейки!
25 квітня 2021, 23:11 #
Переваги:Внешний вид
Камера
Динамики огонь
Face ID работает моментально и при любом уровне освещенности!
Поддержка быстрой зарядки
Все летает, не смотря на поставленную перед смартфоном задачу
IOS

Недоліки:Иногда IOS подлагивает
Сири глупая
Комплектация тихий ужас

Показано 3 з 34 відгуків
ще 10 відгуків
Фото сделанные Apple iPhone 11
iPhone 11 review: this is still one of Apple's top models | TechRadar
Apple iPhone 11 Review | PCMag
від 15 000  до 21 064 грн.
Смартфон Apple iPhone 11 256GB Purple (MWLQ2)
Freephone.in.ua (Київ)
15 000 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 11 256GB Yellow (MWLP2) MWLP2
Sota.store (Київ)
18 900 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 11 256GB Yellow (MWLP2)
Smartmag.biz.ua (Львів)
19 680 грн.
← купити
Смартфон Apple IPhone 11 256Gb (Yellow) (MWLP2) IPhone 11 256Gb (Yellow) (MWLP2)
Denika.ua (Харків)
19 727 грн.
← купити
Apple iPhone 11 256 Black
Appletimes.com.ua (Київ)
17 899 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 11 256Gb White
MAUDAU (Київ)
17 999 грн.
← купити
Apple iPhone 11 256GB Yellow (MWLP2) Смартфон iPhone 11 256GB Yellow (MWLP2)
Kvshop.com.ua (Київ)
19 977 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 11 256GB White (MWLM2)
Freephone.in.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 11 256GB Green (MWLR2)
Freephone.in.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 11 256GB Black (MWLL2)
Freephone.in.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 11 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 11 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 11 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія