шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 15 Plus 512GB

Ціни46Опис Відгуки2Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 15 Plus 512GB за ціною від 40399 грн.
Відео 6Фото 15

Характеристики та опис Apple iPhone 15 Plus 512GB

Вага (г): 201; Розміри (мм): 160.9x78.8x7.8; Захист від вологи: IP68; Тест DxOMark (батарея) (бали): 131; Ємність (мАгод): 4383; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; DisplayPort Alt Mode; USB-C: USB-C
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Колір
діагональ дисплея
6.7 "
роздільна здатність екрану
2796х1290
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип / два чипа NFC (один для оплати та ідентифікації, другий для розпізнавання оригінальних аксесуарів) /
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4383 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
160.9x78.8x7.8 мм
Вага
201 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  36000 грн.    до  52500 грн.

Зручний, великий та красивий телефон) Дружині подобається
25 грудня 2023, 12:42 #
Переваги:Великий, чіткий та яскравий екран.
Дуже швидкий.
Динамічний острів.
Зручна зарядка Type-C.

Недоліки:Нічого. Всі плюси та мінуси нам були відомі.

Коментар:Взяли дружині на заміну 13 моделі. Хотіли більший розмір та динамічний острів) Дружина задоволена! Що, ще потрібно?)

Автор:Ruslan ShiZ

отличная модель, очень понравилось
13 жовтня 2024, 19:53 #
Переваги:Все на вищому рівні

Коментар:Мій кращій вибір у житті

Автор:Naru

від 40 399  до 48 089 грн.
Смартфон Apple iPhone 15 Plus 512GB Yellow (MU1M3)
Justbuy.com.ua (Київ)
41 479 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 Plus 512GB Yellow (MU1M3)
Touch (Дніпро)
45 829 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 Plus 512GB Black (MU1H3)
Q-techno.com.ua (Київ)
46 195 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 Plus 512GB Blue (MU1P3) iPhone 15 Plus 512GB Blue (MU1P3)
Denika.ua (Харків)
45 773 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 Plus 512GB Blue (MU1P3) MU1P3
Sota.store (Київ)
43 758 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 Plus 512GB Blue (MU1P3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
44 224 грн.
← купити
Apple iPhone 15 Plus 512GB Black (MU1H3) MU1H3
ifrukt.com (Дніпро)
41 599 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 Plus 512GB eSIM Black (MU033) MU033
Reader.ua (Київ)
47 199 грн.
← купити
iPhone 15 Plus 512Gb Blue (MU1P3)
Toiler.com.ua (Київ)
42 240 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 Plus 512GB Black (MU1H3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
43 976 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 15 Plus 512GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 15 Plus 512GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 15 Plus 512GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія