шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 15 Pro 256GB

Ціни71Опис Відгуки8Обговорення3Корисне7Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 15 Pro 256GB за ціною від 31459 грн.
Відео 7Фото 17

Характеристики та опис Apple iPhone 15 Pro 256GB

Вага (г): 187; Розміри (мм): 146.6х70.6х8.25; Захист від вологи: IP68; Тест DxOMark (батарея) (бали): 114; Ємність (мАгод): 3274; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; DisplayPort Alt Mode; USB-C: USB-C 10Gbps
Рейтинг моделі: 5 з 5 (8 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
35
Колір
діагональ дисплея
6.1 "
роздільна здатність екрану
2556x1179
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип / два чипа NFC (один для оплати та ідентифікації, другий для розпізнавання оригінальних аксесуарів) /
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
3274 мАгод
Захист від вологи
IP68 / до 30 хв на глибині 6 м /
Розміри (ВхШхТ)
146.6х70.6х8.25 мм
Вага
187 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  31000 грн.    до  46000 грн.

0
3
5
чудова модель, дуже сподобалося
25 грудня 2023, 11:55 #
Переваги:Габарити, відчуття в руці та вага, які стали кращими у порівнянні з 14 Pro та 13 Pro;
Камери;
Продуктивність;
Динаміки;
Екран;
Type-C - це просто прекрасно! Нарешті!

Недоліки:Автономність просто нормальна, хотілося б більшого;
Час від часу може проявляти себе рандомний нагрів, навіть на цей час на iOS 17.2.1

Коментар:Але в цілому вийшов дуже збалансованим та нарешті без "болячок", як у попередніх версій, легше буде для тих, хто захотів спробувати після Android.
Більш детально у відео на YouTube каналі - Давай Зацінимо.
https://youtu.be/l7arvnHZCSY

Автор:Давай Зацінимо  пользуюсь Apple iPhone 15 Pro 128GB кілька місяців

Для фанатиків
18 грудня 2023, 12:03 #
Переваги:Звичайний флагма у якого повинні бути і топ камера і проц, дійсно порадував нарешті більший акум.

Недоліки:Немає нормального вологозахисту, волога потрапила в динамік- почав хрипіти.

Коментар:Ну типічний роковий айфон, що тут іще сказати.

Автор:Артемич  пользуюсь Apple iPhone 15 Pro 256GB кілька місяців

Неймовірний телефон для тих, хто давно задумується над зміною свого!
25 грудня 2024, 18:16 #
Переваги:-Якість камери
-об'єм батареї
-Ергономіка
-Частота оновлення екрану
-Якісні матеріали
-Швидкість роботи
-Постійне оновлення програмного забезпечення
-Швидкість зарядки

Недоліки:Нічого, Ідеальний телефон!

Коментар:Якісний, неймовірний, достатній для більшості задач смартфон з хорошою камерою! Дуже задоволений був таким оновлення зі свого старого xr, телефон просто чудовий!. Якість, швидкість, частота оновлення екрану, діагональ, якість камери взагалі приємно вразила! Добре тримає батарею, швидко заряджається. Я максимально задоволений цим вибором, це просто диво, а не телефон! ПОдобається також ергономіка, розміри, зовнішній вигляд і форма. Телефон чудовий у крутому кольорі, виконаний з якісних матеріалів. Довіряю еплам вже багато років і поки не доводилося розчаровуватися, тому щиро раджу!

Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Apple iPhone 15 Pro long-term review
Огляд iPhone 15 Pro – оновлений дизайн, USB-C та швидша платформа
Apple iPhone 15 Pro Review
від 31 459  до 45 499 грн.
Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13) (MTV13)
Isweet.com.ua (Київ)
45 499 грн.
← купити
Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium 2AMTV53 відновлений A Акція!
АЛЛО (Київ)
40 599 грн.
← купити
Смартфон Refurbished Apple iPhone 15 Pro 256Gb Natural Titanium (Гарний стан, B) 2BMTV53
Moyo.ua (Київ)
42 199 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 Pro 256Gb Black Titanium eSim (REF A) BREEZY (2AMTQR3) 2AMTQR3
Itbox.ua (Київ)
39 899 грн.
← купити
Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium (MTV13) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
35 799 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43)
Freephone.in.ua (Київ)
40 700 грн.
← купити
Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
32 999 грн.
← купити
Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (REF, B) iPhone15Pro256GBNaturalTitanium (REF,B)
COMFY.ua (Київ)
38 499 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (Відновлений клас - A) BR 2AMTV63
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 Pro 256Gb Natural Titanium MTV53
Appletimes.com.ua (Київ)
40 800 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 15 Pro 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 15 Pro 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 15 Pro 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія