шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 16 Plus 128GB

Ціни131Опис Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 16 Plus 128GB за ціною від 27799 грн.
Відео 7Фото 21

Характеристики та опис Apple iPhone 16 Plus 128GB

Вага (г): 199; Розміри (мм): 160.9x77.8x7.8; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 4674; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; DisplayPort Alt Mode; USB-C: USB-C;язок; супутниковий зв' NFC-чип
Колір
діагональ дисплея
6.7 "
роздільна здатність екрану
2796х1290
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4674 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
160.9x77.8x7.8 мм
Вага
199 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 27 799  до 45 999 грн.
Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
Appcover.com.ua (Київ)
36 900 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3) Акція!
АЛЛО (Київ)
45 999 грн.
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3)
Buy.ua (Київ)
35 476 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Black (MXUT3) MXUT3
GRO (Київ)
33 199 грн.
← купити
Смартфон APPLE iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3SX/A) APPLE09017
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB (Teal) MXVY3
Jabko.ua (Львів)
39 199 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3SX/A) MXVX3SX/A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
Justbuy.com.ua (Київ)
34 759 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
34 771 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Teal (MXVY3)
Touch (Дніпро)
36 949 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
34 456 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3) iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
Denika.ua (Харків)
38 774 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128Gb Pink MXVW3
ispot.com.ua (Рівне)
37 499 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Black (MXUT3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
34 887 грн.
← купити
iPhone 16 Plus 128Gb Teal (eSim) (MXUX3)
Toiler.com.ua (Київ)
33 880 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3) MXVW3
ifrukt.com (Дніпро)
35 899 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Teal (MXVY3)
Zhuk.ua (Київ)
39 627 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
Mobicase.net (Київ)
36 779 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
NewTime.ua (Київ)
36 588 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
Mobileplanet.ua (Одеса)
35 680 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (Відновлений, Добрий стан) e-SIM iPhone16Plus128GBPink(Відновлений,Добрийстан)e-SIM
COMFY.ua (Київ)
35 399 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3) MXVW3
Skay.ua (Одеса)
36 367 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3) MXVV3
Sota.store (Київ)
37 674 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3) MXVV3
XStore.ua (Київ)
37 999 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Black (MXUT3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
34 301 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink MXVW3 [Pink|128GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
36 440 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128Gb White
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
34 500 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
MAUDAU (Київ)
37 540 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3) mxvv3
Kvshop.com.ua (Київ)
39 577 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 Plus 128GB Teal (MXVY3SX/A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
Appcover.com.ua (Київ)
35 750 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3)
Appcover.com.ua (Київ)
35 300 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
Buy.ua (Київ)
35 742 грн.
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3)
Buy.ua (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 Plus 128GB Teal (MXVY3)
Buy.ua (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
Buy.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Ultramarine (MXUW3) MXUW3
GRO (Київ)
34 109 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3) MXVX3
GRO (Київ)
35 219 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Teal (MXVY3) MXVY3
GRO (Київ)
39 189 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Teal (MXUX3) MXUX3
GRO (Київ)
34 369 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Pink (MXUV3) MXUV3
GRO (Київ)
33 579 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3) MXVU3
GRO (Київ)
42 799 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3) MXVV3
GRO (Київ)
35 699 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3) MXVW3
GRO (Київ)
34 999 грн.
← купити
Смартфон APPLE iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3SX/A) APPLE09020
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смартфон APPLE iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3SX/A) APPLE09019
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB (Black) (e-Sim) MXUT3
Jabko.ua (Львів)
38 399 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB White MXVV3SX/A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3SX/A) MXVU3SX/A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
Justbuy.com.ua (Київ)
35 889 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3)
Justbuy.com.ua (Київ)
35 439 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3)
Stls.store (Київ)
37 800 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
Stls.store (Київ)
37 073 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
Stls.store (Київ)
38 284 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
31 383 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
Touch (Дніпро)
36 339 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
Touch (Дніпро)
36 599 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSim Teal (MXUX3)
Touch (Дніпро)
35 499 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSim Black (MXUT3)
Touch (Дніпро)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSim Ultramarine (MXUW3)
Touch (Дніпро)
35 469 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSim Pink (MXUV3)
Touch (Дніпро)
35 599 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3)
Touch (Дніпро)
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
27 799 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
28 999 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3)
Цифра (Київ)
35 787 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
Цифра (Київ)
35 098 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
Цифра (Київ)
36 245 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
31 098 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
28 881 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3) iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
Denika.ua (Харків)
37 079 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3) iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3)
Denika.ua (Харків)
37 809 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Pink (MXUV3) iPhone 16 Plus 128GB eSIM Pink (MXUV3)
Denika.ua (Харків)
36 070 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128Gb Ultramarine MXVX3
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128Gb Black MXVU3
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Pink (MXUV3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
37 755 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
37 257 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
36 783 грн.
← купити
iPhone 16 Plus 128Gb White (MXVV3)
Toiler.com.ua (Київ)
36 090 грн.
← купити
iPhone 16 Plus 128Gb Ultramarine (MXVX3)
Toiler.com.ua (Київ)
35 595 грн.
← купити
iPhone 16 Plus 128Gb Pink (MXVW3)
Toiler.com.ua (Київ)
35 090 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
Mobileplanet.ua (Одеса)
37 137 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (Відновлений, Ідеальний стан) e-SIM iPhone16Plus128GBPink(Відновлений,Ідеальнийстан)e-SIM
COMFY.ua (Київ)
37 199 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Teal (MXVY3) MXVY3
XStore.ua (Київ)
39 299 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3) MXVU3
XStore.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3) MXVW3
XStore.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3) MXVX3
XStore.ua (Київ)
36 999 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3)
Zhuk.ua (Київ)
37 461 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3)
Zhuk.ua (Київ)
35 913 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
Zhuk.ua (Київ)
38 664 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Ultramarine (MXUW3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
35 598 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Pink (MXUV3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
34 071 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128 ГБ eSIM Бірюзовий (MXUX3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Ultramarine (MXUW3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
36 144 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
37 526 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
35 453 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
35 683 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
36 605 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Teal (MXVY3) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine MXVX3 [Ultramarine|128GB]
Tehnokrat.ua (Київ)
37 379 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128Gb Teal
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128Gb Pink
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128Gb Ultramarine
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128Gb Black
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3) MXVX3
Sota.store (Київ)
36 504 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3) MXVW3
Sota.store (Київ)
36 675 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3) iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3)
Denika.ua (Харків)
39 740 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Black (MXUT3) iPhone 16 Plus 128GB eSIM Black (MXUT3)
Denika.ua (Харків)
36 312 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Teal (MXUX3) iPhone 16 Plus 128GB eSIM Teal (MXUX3)
Denika.ua (Харків)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Ultramarine (MXUW3) iPhone 16 Plus 128GB eSIM Ultramarine (MXUW3)
Denika.ua (Харків)
← купити
iPhone 16 Plus 128Gb Ultramarine (eSim) (MXUW3)
Toiler.com.ua (Київ)
34 290 грн.
← купити
iPhone 16 Plus 128Gb Pink (eSim) (MXUV3)
Toiler.com.ua (Київ)
33 590 грн.
← купити
iPhone 16 Plus 128Gb Black (eSim) (MXUT3)
Toiler.com.ua (Київ)
33 660 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128Gb Pink iPhone16Plus128GbPink
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3)
MAUDAU (Київ)
38 760 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3)
MAUDAU (Київ)
38 274 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128 ГБ Teal (Grade C) Seller Refurbished
MAUDAU (Київ)
28 669 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3) mxvx3
Kvshop.com.ua (Київ)
38 177 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Black (MXUT3) mxvv3ua
Kvshop.com.ua (Київ)
36 177 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB eSIM Ultramarine (MXUW3) mxvv3ua
Kvshop.com.ua (Київ)
36 977 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3) mxvu3sx/a
Kvshop.com.ua (Київ)
38 577 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Plus 128GB eSim Pink (MXUV3) Смартфон iPhone 16 Plus 128GB eSim Pink (MXUV3)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 Plus 128GB Black (MXVU3SX/A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine (MXVX3SX/A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 Plus 128GB Pink (MXVW3SX/A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 Plus 128GB White (MXVV3SX/A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 16 Plus 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 16 Plus 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 16 Plus 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія