шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 16 Pro 128GB

Ціни82Опис Відгуки4Обговорення3Корисне12Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 16 Pro 128GB за ціною від 34999 грн.
Відео 7Фото 16

Характеристики та опис Apple iPhone 16 Pro 128GB

Вага (г): 199; Розміри (мм): 149.6x71.5x8.25; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 3582; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; DisplayPort Alt Mode; USB-C: USB-C 10Gbps;язок; супутниковий зв'
Рейтинг моделі: 4 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
4
Колір
діагональ дисплея
6.3 "
роздільна здатність екрану
2622x1206
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
3582 мАгод
Захист від вологи
IP68 / до 30 хв на глибині 6 м /
Розміри (ВхШхТ)
149.6x71.5x8.25 мм
Вага
199 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  39000 грн.    до  57500 грн.

0
1
0
4
звичайна модель, нічого особливого
29 грудня 2024, 01:16 #
Переваги:Збільшення у розмірах відчувається
Кнопка не бісить, можна користуватись

Недоліки:Екран LG

Коментар:Якщо при покупці цього"incredible things" у вас є відчуття, що у вас дешевий китайський екран - ви не один такий. Скоріш за все у вас, як і в мене, екран від LG. При TrueTone - off, NightShift - off він все одно віддає теплим відтінком. Щоб мінімізувати цей ефект, перейдіть у Параметри > Доступність > Дисплей>Колірні фільтри і встановіть значення, як на малюнках. Також можна спробувати зменшити точку білого.

Автор:Тім Бартон

чудова модель, дуже сподобалося
25 грудня 2025, 22:03 #
Переваги:Телефон летить: все відкривається моментально, і навіть важкі ігри чи програми йдуть без лагів. Екран чудовий: яскравий OLED, 120 Гц - будь-яка анімація виглядає плавно. Камери реально класні: портрети, нічні фото, 4K відео — для любителів фотографії це кайф.

Недоліки:Не надто революційний для тих, хто вже має iPhone 14-15 Pro - зміни більше еволюційні, ніж кардинальні. Батарея не рекордна - особливо якщо постійно тримати 120 Гц і використовувати всі «тяжкі» функції.

Коментар:iPhone 16 Pro - це топовий флагман Apple 2024 року. Він легкий, красивий, з преміальним титановим корпусом і потужним процесором A18 Pro. Все працює швидко, плавно, а камера дозволяє робити дуже круті фото і відео навіть у складних умовах.

Автор:Luca  пользуюсь Apple iPhone 16 Pro 128GB більше року

чудова модель, дуже сподобалося
25 грудня 2025, 21:59 #
Переваги:Екран чудовий: яскравий OLED, 120 Гц - будь-яка анімація виглядає плавно. Камери реально класні: портрети, нічні фото, 4K відео — для любителів фотографії це кайф.

Недоліки:Батарея не рекордна - особливо якщо постійно тримати 120 Гц і використовувати всі «тяжкі» функції. А також не надто революційний для тих, хто вже має iPhone 14-15 Pro — зміни більше еволюційні, ніж кардинальні.

Автор:Luca  пользуюсь Apple iPhone 16 Pro 128GB більше року

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
PriceHub AI30 вересня 2025, 20:38
Apple iPhone 16 Pro має 6 ядер процесора (конфігурація: 2 високопродуктивні + 4 енергоефективні).
[Відповідь сформована на основі expert reviews і характеристик товару з E‑Katalog: у специфікаціях зазначено "Ядер процесора: 6" та опис CPU як "Hexa-core (2x4.05 GHz + 4x2.42 GHz)". Переклад характеристик: "hexa-core" — шестиядерний, "високопродуктивні ядра" — 2 ядра (~4.05 ГГц), "енергоефективні ядра" — 4 ядра (~2.42 ГГц). Ці дані узгоджені між оглядом експертів (який підкреслює A18 Pro із шестиядерною архітектурою) та технічними характеристиками на сторінці товару.]
від 34 999  до 63 847 грн.
Apple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium 2BMYND3 відновлений B Акція!
АЛЛО (Київ)
43 499 грн.
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium (MYND3)
Buy.ua (Київ)
53 946 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Pro 128GB eSIM Black Titanium (MYM93) MYM93
GRO (Київ)
49 709 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium (MYNF3) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
40 180 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Pro 128GB eSIM Black Titanium (MYM93)
Touch (Дніпро)
50 839 грн.
← купити
Apple iPhone 16 Pro 128GB Natural Titanium (MYNG3) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
39 960 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium (MYNF3) iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium (MYNF3)
Denika.ua (Харків)
55 977 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium (MYND3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
56 020 грн.
← купити
iPhone 16 Pro 128Gb Black Titanium (eSim) (MYM93)
Toiler.com.ua (Київ)
49 720 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium (MYND3) MYND3
Sota.store (Київ)
56 160 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 16 Pro 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 16 Pro 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 16 Pro 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія