шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Business B29 [B29v64]

Конфігурації і ціни 407Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v64) за ціною від 24464 грн.
Відео 20Фото 15

Серия Artline Business B29

Модифікації Artline Business B29 34
Где купить? [B29v64]
Характеристики [B29v64]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610 / PRIME H610M-K D4 /
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
350x170x345 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  27000 грн.
Artline Business B29
B29v57
від 23 978 грн.
Artline Business B19
B19v01
від 24 243 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8065
від 21 570 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0025
від 19 645 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6833
від 20 451 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6843
від 22 504 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0081
від 22 062 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8068
від 22 102 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0047
від 22 709 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8374
від 22 111 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5771
від 20 466 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11335
від 20 335 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0069
від 23 673 грн.
Artline Business B17
B17v03
від 20 401 грн.
2E Rational Alfa
2E-10102
від 19 536 грн.
Artline Business B27
B27v64
від 21 252 грн.
Artline Business B27
B27v67
від 24 464 грн.
2E Rational Alfa
2E-10094
від 22 422 грн.
Artline Business B27
B27v60
від 23 979 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8044
від 21 709 грн.
Artline Business B47
B47v10
від 22 795 грн.
2E-11338
від 21 578 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8392
від 24 261 грн.
Artline Business B45...
B45v09Win
від 24 421 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8041
від 21 280 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0061
від 19 973 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6813
від 20 662 грн.
Artline Business B27
B27v47Win
від 24 242 грн.
Artline Business B18
B18v12Win
від 23 610 грн.
Asus U500MA
U500MA-R5300 G001R
від 21 999 грн.

від 24 464  до 24 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Business B29v64
Artline.ua (Київ)
24 465 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v64)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v64) B29v64
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Business (B29v64) B29v64
Openshop.ua (Київ)
← купити
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B29 (B29v64)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Десктоп ARTLINE Business B29 (B29v64) B29v64
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Персональный компьютер ARTLINE Business B29 (B29v64)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Business B29v64
icom.net.ua (Київ)
24 464 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Business B29 (B29v64)
MTA.ua (Київ)
24 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Business B29 (B29v64) B29v64
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline B29v64, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v64). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Business B29 (B29v64) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія