шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block [X43v83]

Конфігурації і ціни 340Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block (X43v83) за ціною від 33350 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X43 Block

Модифікації Artline Gaming X43 Block 30
Характеристики [X43v83]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A320
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 550
Об'єм відеопам'яті
4 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
DVI
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
353x200x325 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  28000 грн.    до  37000 грн.
Artline Gaming X43
X43v58
від 31 299 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v82
від 31 898 грн.
X43v81
від 29 654 грн.
Artline Gaming X43 Q...
X43v80
від 29 435 грн.
X43v80Win
від 34 628 грн.
X43v81Win
від 34 847 грн.
Qbox I312xx
I31299
від 30 199 грн.
Qbox I312xx
I31291
від 29 499 грн.
Qbox I312xx
I31298
від 28 899 грн.
Artline Gaming X43
X43v58Win
від 36 723 грн.
Qbox I312xx
I31290
від 28 199 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30707
від 28 499 грн.
2E Rational TMX04
2E-12851
від 30 148 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31179
від 32 899 грн.
2E Rational TMX04
2E-12841
від 30 458 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31251
від 32 999 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31301
Qbox I311xx Desktop
I31171
від 32 399 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31186
Qbox I312xx Mini Tower
I31243
від 32 299 грн.
Artline Business B24
B24v17
від 33 878 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31187
від 33 699 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31235
від 31 799 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31250
Qbox I313xx Midi Tower
I31308
Qbox I313xx Midi Tower
I31309
від 33 799 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31163
від 31 599 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31178
Qbox I311xx Desktop
I31185
від 31 399 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31170
від 31 099 грн.

від 33 350  до 33 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v83) X43v83
Artline.ua (Київ)
33 351 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v83)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v83) X43v83
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v83) X43v83
icom.net.ua (Київ)
33 350 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X43 Black (X43v83)
MTA.ua (Київ)
33 699 грн.
← купити
Artline Gaming X43 (X43v83) x43v83
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v83)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X43v83, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block (X43v83). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X43 Block (X43v83) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія