шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12841]

Конфігурації і ціни 321Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12841) за ціною від 30458 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Характеристики [2E-12841]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
GT 1030
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
DVI
HDMI вихід 2 шт.
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  28000 грн.    до  37000 грн.
2E Rational TMX04
2E-12851
від 30 148 грн.
2E Rational TMX04
2E-12870
від 31 746 грн.
2E Rational TMX04
2E-12850
від 28 904 грн.
2E Rational TMX04
2E-12860
від 32 057 грн.
2E Rational TMX04
2E-12840
від 29 171 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v83
від 33 350 грн.
Artline Gaming X43 Q...
X43v80Win
від 34 628 грн.
X43v81Win
від 34 847 грн.
Artline Gaming X43
X43v58
від 31 299 грн.
X43v82
від 31 898 грн.
X43v81
від 29 654 грн.
Artline Gaming X43
X43v58Win
від 36 723 грн.
X43v80
від 29 435 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30713
від 32 999 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31301
Qbox I307xx Midi Tower
I30710
від 32 799 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30718
від 33 599 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30721
від 33 799 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31309
Qbox I307xx Midi Tower
I30717
від 31 999 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31308
від 31 799 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30714
від 34 099 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30709
Qbox I313xx Midi Tower
I31302
від 34 599 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31300
від 30 999 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9606
від 33 091 грн.
Qbox I307xx Midi Tower
I30722
від 34 899 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31305
Qbox I307xx Midi Tower
I30715
від 35 399 грн.
Qbox I313xx Midi Tower
I31310

від 30 458  до 38 072 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12841)
ACDC.com.ua (Київ)
32 369 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12841) 2E-12841
Moyo.ua (Київ)
33 409 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12841
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12841) 2E-12841
icom.net.ua (Київ)
30 458 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win (2E-12841) 2E-12841
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12841
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12841)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-13400F 16/512 NVD1030-2 H610 TMX04-500 W11 (2E-12841) 2e-12841
Kvshop.com.ua (Київ)
32 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12841
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-13400F, 16Gb, F512GB, NVD1030-2, H610, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12841)
Rozetka.ua (Київ)
38 072 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12841, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12841). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12841) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія