шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити батут Atleto 435 за ціною від 8442 грн.
Відео 2Фото 27

Характеристики та опис Atleto 435

драбина; Комплектація: захисна сітка; Розмір в упаковці (см): 435x435x260; Макс. навантаження (кг): 180; Сітка: зовнішня; Форма: круглий; Тип: каркасний
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
зовнішня
Макс. навантаження
180 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
435x435x260 см
Висота сітки
180 см
Кількість пружин
88 шт.
Вага
69 кг
Комплектація
захисна сітка
драбина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 442  до 12 092 грн.
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto чорний + подарунок м'ячик 42400491
Batutprom.com.ua (Луцьк)
8 447 грн.
← купити
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto (21000300)
Rozetka.ua (Київ)
8 900 грн.
← купити
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto чорний (42400491)
Rozetka.ua (Київ)
9 826 грн.
← купити
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto синій
Rozetka.ua (Київ)
10 553 грн.
← купити
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto синій + у подарунок м'ячик
Rozetka.ua (Київ)
10 391 грн.
← купити
Батут дитячий з сіткою та драбинкою 435 см Atleto чорний + у подарунок м'ячик
Rozetka.ua (Київ)
10 315 грн.
← купити
Батут для дітей Atleto 435 см з подвійними ногами з сіткою синій (21000300)
Rozetka.ua (Київ)
12 092 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto 435 см з сіткою та драбиною чорний (42400491)
Rozetka.ua (Київ)
11 413 грн.
← купити
Батут дитячий Atleto 435 см з сіткою та драбиною синій (42400490)
Rozetka.ua (Київ)
11 510 грн.
← купити
Батут Atleto 435 см з сіткою (21000300)
Rozetka.ua (Київ)
11 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Atleto 435, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: батут Atleto 435. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на батут Atleto 435 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія