шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Каталог /

Зарядний пристрій BASEUS Compact Quick Charger 2U+C 30W

Ціни123Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS Compact Quick Charger 2U+C 30W за ціною від 468 грн.
Відео 2Фото 9

Характеристики та опис BASEUS Compact Quick Charger 2U+C 30W

Вага (г): 69; Габарити (мм): 89x45x28; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Pump Express; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз'
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Pump Express
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Габарити
89x45x28 мм
Вага
69 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 468  до 1 140 грн.
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 2xUSB-A+Type-C 30W EU Black CCXJ-E01
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
689 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 30W Black (CCXJ-E01) CCXJ-E01
Artline.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Baseus Адаптер живлення для телефона Baseus CCXJ-E01 Black Compact Quick Charger 30W QC+ PD (1Type-C + 2USB)
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 1Type-C+2USB 30W Black (CCXJ-E01) CCXJ-E01
Wizz.com.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger Compact 2xUSB+USB-C 30W Black (CCXJ-E01)
Цифра (Київ)
579 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger Compact 2xUSB+USB-C 30W Black (CCXJ-E01)
Stls.store (Київ)
← купити
Baseus CCXJ-E01
Mallprix.com (Київ)
520 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Compact QC 2U+C 30W (CCXJ-E02) білий
АЛЛО (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact PD Charger 30W U+C Black (CCXJ-E01) CCXJ-E01
Skay.ua (Одеса)
749 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus Compact Quick Charger 2 x USB + USB Type-C 30W (CCXJ-E01) Black CCXJ-E01
Telemart.ua (Київ)
680 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Compact Quick Charger 2U+C 30W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS Compact Quick Charger 2U+C 30W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS Compact Quick Charger 2U+C 30W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія