шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro 40W за ціною від 699 грн.
Фото 6

Характеристики та опис BASEUS GaN5 Pro 40W

Габарити (мм): 65x34x30; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 40; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
40 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
65x34x30 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  700 грн.    до  1200 грн.

від 699  до 1 299 грн.
Baseus Адаптер живлення для телефона Baseus GaN5 Pro 40W Type-C + Type-C White
MTA.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство Baseus GaN5 Pro 2 порта, Type-C + Type-C 40W Черный (CCGP180101) 22871236
Allbattery.ua (Харків)
890 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+C 40W White (CCGP180102)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
849 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2Type-C 40W CCGP180102 White
MAUDAU (Київ)
899 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+C 40W White (CCGP180102)
Rozetka.ua (Київ)
839 грн.
← купити
Baseus Адаптер живлення для телефона Baseus GaN5 Pro 40W Type-C + Type-C Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Сетевое зарядное устройство Baseus GaN5 Pro 2 порта, Type-C + Type-C 40W Белый (CCGP180102) 22871246
Allbattery.ua (Харків)
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 40W 2 x Type-C Black (CCGP180101)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+C 40W White (CCGP180102)
MAUDAU (Київ)
699 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 40W 2 x Type-C Black (CCGP180101)
MAUDAU (Київ)
929 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS GaN5 Pro 40W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro 40W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro 40W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія