шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS PrimeTrip VP2 45W за ціною від 569 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис BASEUS PrimeTrip VP2 45W

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 45;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 569  до 849 грн.
Baseus PrimeTrip VP2 45w PD USB-C port car charger + USB-C to USB-C cable black (C0206800)
AKS.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Автомобільна зарядка Baseus PrimeTrip VP2 45W USB-C з кабелем 60W USB-C to USB-C 1m Black (6932172696511)
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VP2 45W C0206800 Black
Rozetka.ua (Київ)
844 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Baseus PrimeTrip VP2 45W C0206800, USB-C, PD, швидка зарядка, кабель USB-C у комплекті, чорн
Rozetka.ua (Київ)
825 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS PrimeTrip VP2 45W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS PrimeTrip VP2 45W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS PrimeTrip VP2 45W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія