шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни53Опис Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити монітор BenQ PD3226G за ціною від 54481 грн.
Відео 3Фото 7

Характеристики та опис BenQ PD3226G

Габарити без підставки (мм): 714x431x76; Габарити (мм): 714x636x242; пульт ДК; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; AMD сумісність: AMD FreeSync Premium; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture); KVM-перемикач;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм)
Колір
Тип
для графіки та дизайну
Діагональ
31.5 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
1 мс
Габарити (ШхВхТ)
714x636x242 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 54 481  до 73 552 грн.
Монітор BENQ PD3226G White-Silver (9H.LMVLA.TBE) 9H.LMVLA.TBE
FOXTROT.UA (Київ)
59 201 грн.
← купити
BenQ Монітор BenQ PD3226G Silver White 31.5 (9H.LMVLA.TBE)
MTA.ua (Київ)
62 174 грн.
← купити
Монітор BenQ 32` PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
Touch (Дніпро)
58 799 грн.
← купити
Монітор 31.5" BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
АЛЛО (Київ)
59 649 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G White-Silver
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор 32" BenQ PD3226G, IPS, 4K, 144Hz, HDMI, DP, USB-C, HAS, Pivot, кол., біло-сріблястий 9H.LMVLA.TBE
ШО (Київ)
65 134 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5" PD3226G (9H.LMVLA.TBE) (UA) 9H.LMVLA.TBE
Jabko.ua (Львів)
58 999 грн.
← купити
BenQ PD3226G White-Silver
Mallprix.com (Київ)
60 901 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
Tomdom.in.ua (Львів)
57 277 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5" PD3226G (9H.LMVLA.TBE) IPS White/Silver 144Hz 9H.LMVLA.TBE
Click.ua (Київ)
61 262 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5" PD3226G (9H.LMVLA.TBE) Silver 9H.LMVLA.TBE
Telemart.ua (Київ)
60 686 грн.
← купити
BENQ PD3226G White-Silver 9H.LMVLA.TBE
Notebooker.ua (Київ)
← купити
BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE) 9H.LMVLA.TBE
Luckylink.kiev.ua (Київ)
62 950 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G White-Silver (9H.LMVLA.TBE)
Nkt.ua (Київ)
60 089 грн.
← купити
BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
Tehnomart.com (Київ)
59 726 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G White-Silver (9H.LMVLA.TBE)
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ PD3226G White-Silver
Q-techno.com.ua (Київ)
62 074 грн.
← купити
BenQ PD3226G White-Silver (9H.LMVLA.TBE) PD3226GWhite-Silver(9H.LMVLA.TBE)
COMFY.ua (Київ)
← купити
31.5" 16:9 IPS професійний РК монітор, 3840х2160, 144 Гц, 1 мс (GtG), FreeSync Pr., VESA AdaptiveSy PD3226G White-Silver 9H.
Comtrading.ua (Київ)
57 498 грн.
← купити
Монітор BenQ DesignVue PD3226G 31,5" 4K IPS 144 Гц 1 мс Графіка 9H.LMVLA.TBE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
55 478 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G White-Silver
icom.net.ua (Київ)
57 726 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G White-Silver
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор 31.5" BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE) Silver 9H.LMVLA.TBE
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE) PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
Denika.ua (Харків)
54 481 грн.
← купити
Монітор BENQ 31.5" IPS 16:9 3840х2160 144 Гц (9H.LMVLA.TBE)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
Tv-mir.com.ua (Київ)
60 238 грн.
← купити
Монітор BENQ 31.5" PD3226G White-Silver (9H.LMVLA.TBE) UA 9H.LMVLA.TBE
Sota.store (Київ)
60 465 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ 32" PD3226G (9H.LMVLA.TBE) 891948
Skay.ua (Одеса)
← купити
TFT 32" BenQ PD3226G, IPS, 4K, 144Hz, HDMI, DP, USB-C, HAS, Pivot, кол., біло-сріблястий
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
61 810 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
Semtech.com.ua (Луцьк)
61 217 грн.
← купити
Монітор 31.5" BenQ PD3226G White-Silver UHD IPS 144Hz (9H.LMVLA.TBE)
MAUDAU (Київ)
66 245 грн.
← купити
Benq BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE) 9h.lmvla.tbe
Kvshop.com.ua (Київ)
62 499 грн.
← купити
TFT 32" BenQ PD3226G, IPS, 4K, 144Hz, HDMI, DP, USB-C, HAS, Pivot, кол., біло-сріблястий 891948
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
60 234 грн.
← купити
Монітор 31.5" BenQ PD3226G White-Silver (9H.LMVLA.TBE) 3840х2160 (UHD, 4K) IPS 144 Hz 9H.LMVLA.TBE
Compx.ua (Київ)
59 573 грн.
← купити
Монітор BenQ 31.5" PD3226G (9H.LMVLA.TBE) Silver
Кібернетики (Київ)
← купити
Монітор 31.5" BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
Timesport.com.ua (Львів)
61 211 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
Zaua.store (Львів)
61 214 грн.
← купити
Монітор BENQ PD3226G White-Silver (9H.LMVLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
66 085 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G White-Silver
Rozetka.ua (Київ)
73 552 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G White-Silver
Rozetka.ua (Київ)
72 157 грн.
← купити
Монітор BenQ 32" PD3226G (9H.LMVLA.TBE) [148928]
Rozetka.ua (Київ)
60 799 грн.
← купити
Монітор Benq PD3226G White-Silver (9H.LMVLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
64 523 грн.
← купити
TFT 32' BenQ PD3226G, IPS, 4K, 144Hz, HDMI, DP, USB-C, HAS, Pivot, кол., біло-сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
73 438 грн.
← купити
Монітор 31.5" BenQ PD3226G IPS 4K 144Hz HDMI DP USB-C HAS Pivot колонки Біло-Сріблястий (9H.LMVLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
72 705 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G (9H.LMVLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
55 989 грн.
← купити
TFT 32" BenQ PD3226G, IPS, 4K, 144Hz, HDMI, DP, USB-C, HAS, Pivot, кільк., біло-сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
64 440 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G White-Silver
Rozetka.ua (Київ)
68 365 грн.
← купити
Монітор 31.5" BenQ PD3226G White-Silver UHD IPS 144Hz (9H.LMVLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
63 043 грн.
← купити
Монітор 31.5" BenQ PD3226G IPS 4K 144Hz HDMI DP USB-C HAS Pivot колонки Біло-Сріблястий (9H.LMVLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
69 851 грн.
← купити
Монітор 31.5" BenQ PD3226G, White/Silver (9H.LMVLA.TBE)
Rozetka.ua (Київ)
70 257 грн.
← купити
Монітор BenQ PD3226G White-Silver
Rozetka.ua (Київ)
63 334 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BenQ PD3226G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор BenQ PD3226G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор BenQ PD3226G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія