шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-195 за ціною від 2448 грн.

Характеристики та опис Benson BN-195

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: сталь;єм: Розміри: Розміри (см): 24; Розміри: Об'єм каструлі (л): 6.5; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.9; Об'єм 2 каструлі (л): 2.9; Об'єм каструлі (л): 2.1;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 24; Розмір 3 каструлі (см): 20
Основних предметів5
Усього предметів10
Комплектація4 каструлі
сотейник
5 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм2.1 л
2.9 л
3.9 л
6.5 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см / з антипригарним покриттям /
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуНімеччина
Комплектація:
• Каструля з кришкою 16x10.5 см, об'єм 1 л
• Каструля з кришкою 18x11.5 см, об'єм 2.9 л
• Каструля з кришкою 20x12.5 см, об'єм 3.9 л
• Каструля з кришкою 24x14.5 см, об'єм 6.5 л
• Сковорода з кришкою 24x7.5 см, об'єм 3.4 л

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 448  до 3 388 грн.
Набір посуду 10 предметів з нержавіючої сталі Benson BN-195
Rozetka.ua (Київ)
2 587 грн.
← купити
Набір каструль Benson із нержавіючої сталі з сотейником 10 предметів (BN-195)
Rozetka.ua (Київ)
2 448 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-195 10пр.
Rozetka.ua (Київ)
3 388 грн.
← купити
Набір каструль + сковорода Benson BN-195 із нержавіючої сталі 5-шаровим дном об'ємом 2.1/2.9/3.9/6.5 л сковорода 3.4 л набір
Rozetka.ua (Київ)
2 576 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-195, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-195. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-195 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія