шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BAS81A Star за ціною від 99 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Borofone BAS81A Star

Вага (г): 38; Габарити (мм): 81x37x33; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; індикатор роботи; Макс. потужність (USB) (Вт): 10.5;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
10.5 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
81x37x33 мм
Вага
38 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 99  до 161 грн.
Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + USB-A - Type-C cable Black
AKS.ua (Київ)
159 грн.
← купити
МЗП Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to MicroUSB Black
MAUDAU (Київ)
108 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) (Black) (251401)
Rozetka.ua (Київ)
109 грн.
← купити
Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + USB-A - Type-C cable White
AKS.ua (Київ)
151 грн.
← купити
Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + microUSB cable Black
AKS.ua (Київ)
← купити
Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + microUSB cable White
AKS.ua (Київ)
← купити
Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + Lightning cable Black
AKS.ua (Київ)
161 грн.
← купити
Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger + Lightning cable White
AKS.ua (Київ)
← купити
Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger Black
AKS.ua (Київ)
142 грн.
← купити
Borofone BAS81A 2.1a 2xUSB-A ports charger White
AKS.ua (Київ)
← купити
МЗП Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to MicroUSB White
MAUDAU (Київ)
← купити
МЗП Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Type-C Black
MAUDAU (Київ)
117 грн.
← купити
МЗП Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Type-C White
MAUDAU (Київ)
← купити
МЗП Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Lightning Black
MAUDAU (Київ)
← купити
МЗП Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Lightning White
MAUDAU (Київ)
← купити
МЗП Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) Black
MAUDAU (Київ)
99 грн.
← купити
МЗП Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) White
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Type-C (White) (251393)
Rozetka.ua (Київ)
129 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to MicroUSB (White) (251392)
Rozetka.ua (Київ)
119 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Type-C (Black) (251394)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) (White) (251402)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Lightning (Black) (251400)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Lightning (White) (251399)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to MicroUSB (Black) (251391)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) White
Rozetka.ua (Київ)
131 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to MicroUSB Black
Rozetka.ua (Київ)
143 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Lightning White
Rozetka.ua (Київ)
155 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Type-C Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Type-C White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to MicroUSB White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS81A Star 10.5W (2USB-A) + кабель USB to Lightning Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BAS81A Star dual-port charger (EU) Black (6941991126628)
Rozetka.ua (Київ)
157 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BAS81A Star, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BAS81A Star. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BAS81A Star у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія