шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни64Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BZ19 Wisdom за ціною від 47 грн.
Фото 36

Характеристики та опис Borofone BZ19 Wisdom

Вага (г): 18; Габарити (мм): 54x25; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Макс. потужність (USB) (Вт): 12;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
12 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
метал
Габарити
54x25 мм
Вага
18 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 47  до 343 грн.
АЗП Borofone BZ19B Wisdom 36W (18W+18W) Dual Port QC3.0 USB-A Car Charger Set + кабель Micro-USB 1м Black 3102
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
129 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BZ19 2 x USB Black (BZ19B) BZ19B
Comtrading.ua (Київ)
108 грн.
← купити
АЗП Borofone BZ19 Wishdom (2USB-A) Black
MAUDAU (Київ)
95 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ19 Wisdom + Lightning Cable Black
Rozetka.ua (Київ)
47 грн.
← купити
АЗП Borofone BZ19B Wisdom 36W (18W+18W) Dual Port QC3.0 USB-A Car Charger Sapphire Blue 3101
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
92 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ19 Wisdom Lightning 2.4A Колір Сапфірово-синій
Rozetka.ua (Київ)
130 грн.
← купити
Автомобільний Зарядний пристрій Borofone BZ19 Wisdom Lightning 2.4A Колір Сапфірово-синій
Rozetka.ua (Київ)
88 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ19 Wisdom, кабель USB to Lightning, 2.4A, Сапфірово-синій
Rozetka.ua (Київ)
176 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ19 Wisdom, кабель USB to Lightning, 2.4A, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
195 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ19 Wisdom, кабель USB to Lightning, 2.4A, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
173 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BZ19 Wisdom, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BZ19 Wisdom. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BZ19 Wisdom у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія