шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Borofone BZ29B Outstanding за ціною від 217 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Borofone BZ29B Outstanding

Вага (г): 26; Габарити (мм): 21х42; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 36;ємів USB-C (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
36 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
21х42 мм
Вага
26 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 217  до 549 грн.
Borofone Автомобільний зарядний пристрій для телефона Borofone BZ29B Outstanding + Type-C to Lightning Transparent Purple
MTA.ua (Київ)
329 грн.
← купити
АЗП Borofone BZ29B Outstanding PD36W (2USB-C) + кабель Type-C to Lightning Transparent purple
MAUDAU (Київ)
348 грн.
← купити
АЗП Borofone BZ29B Outstanding PD36W (2USB-C) + кабель Type-C to Lightning
Rozetka.ua (Київ)
389 грн.
← купити
АЗП Borofone BZ29B Outstanding PD36W (2C) + Type-C to Lightning Чорний
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ29B Outstanding PD36W (2C) + Type-C to Lightning (Transparent black) (192054)
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ29B Outstanding PD36W (2C) + Type-C to Lightning (Transparent purple) (192053)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
АЗУ Borofone BZ29B Outstanding PD36W (2USB-C) + кабель Type-C to Lightning Transparent purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
АЗП Borofone BZ29B Outstanding PD36W (2C) + Type-C to Lightning Transparent purple
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядний автомобільний BOROFONE BZ29B Talented 2хType-C PD36W швидка зарядка + кабель Type-C - Lightning для iOS iPhone/iPad
Rozetka.ua (Київ)
220 грн.
← купити
Зарядний автомобільний BOROFONE BZ29B Talented 2хType-C PD36W швидка зарядка + кабель Type-C - Lightning для iOS iPhone/iPad
Rozetka.ua (Київ)
336 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BZ29B Outstanding, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BZ29B Outstanding. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BZ29B Outstanding у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія