шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1Комплектуючі
Купити корпус Chieftec APEX AIR за ціною від 3378 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Chieftec APEX AIR

Місць для СРО: 2; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО спереду: 420мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 11; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів збоку: 2x120мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x140мм
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
E-ATX
Габарити (ВхШхГ)
495x230x465 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
3 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 378  до 5 233 грн.
Корпус CHIEFTEC APEX AIR (GA-01B-M-OP) GA-01B-M-OP
Artline.ua (Київ)
3 688 грн.
← купити
Корпус Chieftec Apex Air Black (GA-01B-M-OP) без БЖ GA-01B-M-OP
Click.ua (Київ)
3 869 грн.
← купити
Корпус Chieftec Apex Air Black (GA-01B-M-OP) GA-01B-M-OP
Openshop.ua (Київ)
4 191 грн.
← купити
Chieftec GA-01B-M-OP
Mallprix.com (Київ)
3 932 грн.
← купити
Chieftec APEX AIR Black (GA-01B-M-OP) GA-01B-M-OP
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 819 грн.
← купити
Корпус Chieftec Apex AIR Black (GA-01B-M-OP)
Redprice.sale (Львів)
3 617 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR Black (GA-01B-M-OP) APEX AIR Black (GA-01B-M-OP)
Denika.ua (Харків)
3 626 грн.
← купити
Chieftec APEX AIR Black (GA-01B-M-OP)
Tehnomart.com (Київ)
3 938 грн.
← купити
Корпус Chieftec Apex AIR Black (GA-01B-M-OP)
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 620 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR (GA-01B-M-OP) GA-01B-M-OP
E-server.com.ua (Київ)
3 902 грн.
← купити
Корпус CHIEFTEC APEX AIR (GA-01B-M-OP) Black GA-01B-M-OP
Vodafone.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR GA-01B-M-OP 3x140mm, USB-C, E-ATX, без БЖ, Black
Comtrading.ua (Київ)
3 996 грн.
← купити
Корпус для ПК Chieftec APEX AIR (GA-01B-M-OP) GA-01B-M-OP
icom.net.ua (Київ)
← купити
Chieftec GA-01B-M-OP
COMFY.ua (Київ)
4 099 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR Tempered Glass без БЖ Black (GA-01B-M-OP)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR Black (GA-01B-M-OP)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 234 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR GA-01B-M-OP 3x140mm, USB-C, E-ATX, без БЖ, Black
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
4 120 грн.
← купити
Корпус Chieftec Gamer Series Apex Air Tower Black (GA01BMOP)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 378 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR Black (GA-01B-M-OP) Без БП
MAUDAU (Київ)
4 474 грн.
← купити
Chieftec Корпус для ПК Chieftec APEX AIR Black (GA-01B-M-OP)
MTA.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR Black (GA-01B-M-OP) Без БП GA-01B-M-OP
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус ПК Chieftec Apex Air GA-01B-M-OP, Full Tower Extended ATX, чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 184 грн.
← купити
Корпус Chieftec Apex AIR Black (GA-01B-M-OP)
Tomdom.in.ua (Львів)
3 623 грн.
← купити
Корпус Chieftec Apex AIR Black (GA-01B-M-OP)
Saren.com.ua (Львів)
3 624 грн.
← купити
Корпус Chieftec Apex AIR Black (GA-01B-M-OP)
Timesport.com.ua (Львів)
3 614 грн.
← купити
Корпус Full-Tower без БЖ Chieftec APEX AIR (E-ATX, Radiator 420mm front, 230х495х465мм, 52.94л, 7.30кг)
Rozetka.ua (Київ)
4 770 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR GA-01B-M-OP
Rozetka.ua (Київ)
4 479 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR GA-01B-M-OP 279100
Rozetka.ua (Київ)
4 569 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR GA-01B-M-OP
Rozetka.ua (Київ)
4 476 грн.
← купити
Корпус Chieftec Apex Air Black (GA-01B-M-OP) [134600]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR GA-01B-M-OP
Rozetka.ua (Київ)
4 356 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR GA-01B-M-OP 3x140mm, USB-C, E-ATX, без БЖ, Black
Rozetka.ua (Київ)
4 422 грн.
← купити
Корпус ПК Chieftec Apex Air GA-01B-M-OP Full Tower Extended ATX Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Full-Tower без БЖ Chieftec APEX AIR (E-ATX, Radiator 420mm front, 230х495х465мм, 52.94л, 7.30кг)
Rozetka.ua (Київ)
4 719 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR [141992]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR Black (GA-01B-M-OP) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
4 140 грн.
← купити
Chieftec APEX AIR Black (GA-01B-M-OP)
Rozetka.ua (Київ)
4 201 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR GA-01B-M-OP 3x140mm, USB-C, E-ATX, без Блок живлення, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 039 грн.
← купити
Корпус Chieftec APEX AIR GA-01B-M-OP 3x140mm, USB-C, E-ATX, без БР, Black
Rozetka.ua (Київ)
5 233 грн.
← купити
Корпус Chieftec Apex AIR Black (GA-01B-M-OP)
Rozetka.ua (Київ)
4 135 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Chieftec APEX AIR, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Chieftec APEX AIR. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Chieftec APEX AIR у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія