шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Concept (тип)
ручний міксер
стаціонарний міксер
заглибний (без насадок)
подрібнювач (чоппер)
спінювач (стаціонарний капучин
овочерізка
портативний блендер
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити міксер Concept SM-3385 за ціною від 2576 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Concept SM-3385

Вага (кг): 0.9; Передустановлені програми: Ємності: Насадки: Джерело живлення: мережа; Імпульсний режим; Кількість швидкостей: 1; Потужність (Вт): 500; Тип пристрою: стаціонарний блендер
Колір
Тип пристрою
стаціонарний блендер
Об'єм шейкера
570 мл / та 400 мл /
Потужність
500 Вт
Кількість швидкостей
1
Імпульсний режим
Шейкер (дорожня чаша)
3 шт.
Джерело живлення
мережа
Вага
0.9 кг
Додаткові функції і можливості міксера Concept SM-3385:
• Довжина мережевого шнура – 100 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Инструкция к Concept SM-3385
Инструкция к Concept SM-3380
Инструкция к Concept SM-3386
від 2 576  до 4 130 грн.
Блендер Concept SM-3385
Цифра (Київ)
2 942 грн.
← купити
Блендер Concept SM-3385
Stls.store (Київ)
2 972 грн.
← купити
Блендер CONCEPT SM3385
ТЕХНОточка (Київ)
2 799 грн.
← купити
Блендер портативний Concept sm3385
Tviy-Dim.com (Київ)
2 822 грн.
← купити
Concept Smoothie Maker black SM3385
Tehnomart.com (Київ)
2 576 грн.
← купити
Блендер Concept SM-3385 black
Denika.ua (Харків)
2 886 грн.
← купити
Блендер Concept SM3385
Q-techno.com.ua (Київ)
3 093 грн.
← купити
Concept SM3385
COMFY.ua (Київ)
← купити
Фітнес-блендер Concept Smoothie Maker black SM3385
Timesport.com.ua (Львів)
2 917 грн.
← купити
Фітнес-блендер Concept Smoothie Maker black SM3385
Comtrading.ua (Київ)
3 033 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Concept SM-3385, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: міксер Concept SM-3385. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на міксер Concept SM-3385 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія