шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Corso Emily 14 за ціною від 3537 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Corso Emily 14

Вага: 11.7; сигнал/дзвінок; кошик на кермі; багажник; крила; Комплектація: бічні колеса; Заднє гальмо: педальне (ножне); Передні гальма: обідне механічне (ручне); Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 14; Матеріал рами: сталь; Вікова група: від 3 до 6 років; Тип: двоколісний
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 3 до 6 років
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
14 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
педальне (ножне)
Комплектація
бічні колеса
крила
багажник
кошик на кермі
сигнал/дзвінок
Вага
11.7 кг / в упаковці /
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 537  до 5 479 грн.
Дитячий двоколісний велосипед Corso Emily 14 ML-36988 Фіолетовий 188184
Happyland.ua (Харків)
3 537 грн.
← купити
Велосипед дитячий двоколісний 14 дюймів для дівчинки з кошиком фіолетовий Corso Emily (ML-36988)
Rozetka.ua (Київ)
3 757 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Corso Emily 14 ML-29014 Бірюзовий 188181
Happyland.ua (Харків)
← купити
Велосипед дитячий двоколісний 14 дюймів для дівчинки з кошиком бірюзовий Corso Emily (ML-29014)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед дитячий двоколісний Corso ML-29014 «Emily» (колеса 14"/резина, рама: сталь, допоміжні колеса, гальмо ручне/ножне,
Rozetka.ua (Київ)
4 308 грн.
← купити
Велосипед дитячий двоколісний Corso ML-36988 «Emily» (колеса 14"/резина, рама: сталь, допоміжні колеса, гальмо ручне/ножне,
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед Corso Emily 14" дюймів 2-х колісний для дітей 4-5 років зріст: 90-105 см з кошиком ручним та ножним гальмо
Rozetka.ua (Київ)
4 095 грн.
← купити
Велосипед Corso Emily 14" для дітей 4-5 років зріст 90-105 см сталева рама, з ручним та ножним гальмом, кошиком, багажником
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед 14" дюймів 2-х колісний "Corso" Emily ml-29014
Rozetka.ua (Київ)
5 479 грн.
← купити
Велосипед 14" дюймів 2-х колісний "Corso" Emily ml-36988
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Corso Emily 14, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Corso Emily 14. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Corso Emily 14 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія