шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити смарт годинник Denver SWK-120 за ціною від 1816 грн.
Фото 24

Характеристики та опис Denver SWK-120

Ступінь захисту: IP68; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 210; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: JL7012F; Дисплей ("): 1.75; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний; Сенсорний екран; жіночий календар; пульсометр; вбудований динамік
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.4
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 816  до 1 822 грн.
Смарт-годинник Denver SWK-120 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
1 822 грн.
← купити
Смарт-годинник Denver SWK-120 Blue
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Denver SWK-120 Green
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Denver SWK-120 Pink
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Denver SWK-120 Black
Zaua.store (Львів)
1 816 грн.
← купити
Смарт-годинник Denver SWK-120 Blue
Zaua.store (Львів)
← купити
Смарт-годинник Denver SWK-120 Green
Zaua.store (Львів)
← купити
Смарт-годинник Denver SWK-120 Pink
Zaua.store (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Denver SWK-120, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Denver SWK-120. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Denver SWK-120 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія