шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-3009 за ціною від 1340 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Edenberg EB-3009

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; шкала літражу; багатошарове дно; отвір для пари; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 9.5; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 28; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
28 см
Об'єм
9.5 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
багатошарове дно
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 340  до 2 500 грн.
Кастрюля Edenberg з нержавіючої сталі з кришкою 9,5 л 28 см (EB-3009)
Rozetka.ua (Київ)
2 500 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3009 (8,5 л, діаметр 28 см) – нержавіюча сталь з 7-шаровим дном для індукційних плит
Rozetka.ua (Київ)
2 345 грн.
← купити
Каструля велика Edenberg 9.5л з нержавіючої сталі (EB-3009)
Rozetka.ua (Київ)
1 350 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3009 з турбо індукційним дном нержавіюча сталь 9,5 л 28x15,5 см (EB-3009)
Rozetka.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Каструля із кришкою Edenberg EB-3009 28 см 9,5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 652 грн.
← купити
Каструля із нержавіючої сталі одинарна Edenberg зі скляною кришкою 9.5 л (EB-3009)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3009 28 см 9,5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 646 грн.
← купити
Каструля з нержавіючої сталі Edenberg EB-3009 9.5 л з кришкою
Rozetka.ua (Київ)
1 862 грн.
← купити
Каструля Edenberg з нержавіючої сталі з кришкою 8.5 л (EB-3009)
Rozetka.ua (Київ)
1 432 грн.
← купити
Каструля із нержавіючої сталі зі скляною кришкою 9.5 л Edenberg EB-3009
Rozetka.ua (Київ)
1 340 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3009, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3009. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3009 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія