шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення1Корисне7Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-3019 за ціною від 1174 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Edenberg EB-3019

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; шкала літражу; багатошарове дно; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 10.2; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 28; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
28 см
Об'єм
10.2 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1100 грн.    до  1500 грн.

від 1 174  до 1 599 грн.
Велика каструля 10,2 л із нержавіючої сталі Edenberg EB-3019
Rozetka.ua (Київ)
1 244 грн.
← купити
Каструля Edenberg 10.2л із нержавіючої сталі з кришкою (EB-3019)
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3019 з капсульним дном нержавіюча сталь 28x16,5 см 10,20 л (EB-3019)
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Каструля із кришкою Edenberg EB-3019 28 см 10 л
Rozetka.ua (Київ)
1 441 грн.
← купити
Каструля Edenberg 10.2л із нержавіючої сталі зі скляною кришкою (EB-3019)
Rozetka.ua (Київ)
1 220 грн.
← купити
Каструля 10.2 л Edenberg з нержавіючої сталі з кришкою (EB-3019)
Rozetka.ua (Київ)
1 174 грн.
← купити
Каструля Edenberg із нержавіючої сталі з кришкою 10,2 л (EB-3019)
Rozetka.ua (Київ)
1 324 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3019, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3019. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3019 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія