шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-3033 за ціною від 620 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Edenberg EB-3033

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; шкала літражу; багатошарове дно; отвір для пари; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 1.5; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 16; Тип: ківш
Колір
Тип
ківш
Розмір
16 см
Об'єм
1.5 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
багатошарове дно
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 620  до 799 грн.
Ківш із кришкою Edenberg 1.5л з нержавіючої сталі (EB-3033)
Rozetka.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Ківш Edenberg з кришкою 1.5 л (EB-3033)
Rozetka.ua (Київ)
620 грн.
← купити
Ківш із кришкою Edenberg 1.6л EB-3033
Rozetka.ua (Київ)
647 грн.
← купити
Ківш Edenberg EB-3033 на 1.5 л із нержавіючої сталі на 1.5 літра з кришкою Сріблястий (10271)
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Ковш Edenberg 16 см EB-3033 з кришкою з нержавіючої сталі 1,5 л
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3033, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3033. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3033 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія