шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-3957 за ціною від 965 грн.

Характеристики та опис Edenberg EB-3957

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; воронка для приправ; використання в духовці; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 3.7; Макс. об' Макс. розмір (см): 22; Комплектація: накладки на ручки
Колір
Тип
каструля
Комплектація
накладки на ручки
Розмір
22 см
Об'єм
3.7 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
воронка для приправ
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1250 грн.

від 965  до 1 200 грн.
Каструля-казан Edenberg 3.7 л з мармуровим антипригарним покриттям та кришкою (EB-3957)
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Каструля Edenberg EB-3957 із кришкою та мармуровим антипригарним покриттям 22 см 3.7 л Білий
Rozetka.ua (Київ)
1 200 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg 3.7 л з мармуровим антипригарним покриттям та кришкою (EB-3957)
Rozetka.ua (Київ)
1 020 грн.
← купити
Каструля-жаровня Edenberg EB-3957 3,7 л 22 см Квадратна з арома-ручкою Бежевий Мрамор
Rozetka.ua (Київ)
965 грн.
← купити
Каструля з антипригарним покриттям Edenberg EB-3957 3,7 л 22 см (EB-3957)
Rozetka.ua (Київ)
1 070 грн.
← купити
Кастрюля Edenberg EB-3957 3.7 л квадратна з кришкою та мармуровим покриттям
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3957, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3957. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3957 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія