шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-8020 за ціною від 2100 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Edenberg EB-8020

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 6.7; Макс. об'єм (л): 2.6; Мін. об' Макс. розмір (см): 28
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
3 кришки
Розмір
20 см
24 см
28 см
Об'єм
2.6 л
4.6 л
6.7 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3400 грн.

від 2 100  до 3 975 грн.
Набір посуду 3пр. 2,3/4,5/6,8л з антипригарним гранітним покриттям 8020 тмedenberg
Tviy-Dim.com (Київ)
2 874 грн.
← купити
Набір посуду EDENBERG 3пр. 2,3/4,5/6,8л з антипригарним гранітним покриттям 8020
Rozetka.ua (Київ)
3 228 грн.
← купити
Набір каструль із мармуровим покриттям Edenberg EB 8020 з 6 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 016 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-8020 8 предметів 4491569
Rozetka.ua (Київ)
2 870 грн.
← купити
Набір каструль із мармуровим покриттям Edenberg EB-8020 із 6 предметів
Rozetka.ua (Київ)
2 577 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-8020 8 предметів з алюмінію з антипригарним гранітним покриттям та скляними кришками (2.3 л, 4.5
Rozetka.ua (Київ)
3 190 грн.
← купити
Набір кастрюль EDENBERG EB-8020 з гранітним покриттям сірий (806)
Rozetka.ua (Київ)
2 591 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg 6 предметів з гранітним покриттям (EB-8020)
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-8020 з мармуровим покриттям на 6 предметів Сірий
Rozetka.ua (Київ)
2 770 грн.
← купити
Набір каструль Edenberg EB-8020 2.3/4.5/6.8 л з індукційним дном та гранітним покриттям 6 предметів (EB-8020)
Rozetka.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8020, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-8020. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-8020 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія