шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Final Audio Design ZE300

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити навушники Final Audio Design ZE300 за ціною від 1699 грн.
Відео 2Фото 27

Характеристики та опис Final Audio Design ZE300

Захист від вологи: IPX4; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 5.5; AAC; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.2; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.2
Радіус дії10 м
Характеристики
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)5.5 год
Час роботи (з кейсом)22 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIPX4
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 699  до 2 375 грн.
Final Audio Бездротові навушники Final Audio ZE300 Black
MTA.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Бездротові навушники Final Audio ZE300 Black
Soho.com.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Навушники Final Audio ZE300 (90404211) Чорні Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Final Audio ZE300 Sky Gray (90404212) 90404212
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнітура FINAL AUDIO ZE300 Black (90404211) 90404211
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Final Audio ZE300 Black ZE300Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Tws Final Audio ZE300 Black 90404211
Openshop.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Final Audio Final Audio ZE300 Sky Gray
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Бездротові навушники Final Audio ZE300 Black (90404211) 000013769
Skay.ua (Одеса)
← купити
Final Audio ZE300 Greige
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Final Audio Design ZE300, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Final Audio Design ZE300. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Final Audio Design ZE300 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія