шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити обприскувач Forte KF-10 за ціною від 200 грн.
Відео 2Фото 5

Характеристики та опис Forte KF-10

Вага: 4.5; Фіксатор трубки; Змінні форсунки; Манометр; Фіксатор безперервного поливу; Час роботи (год): 4; Ємність (Агод): 8; Напруга (В): 12; Матеріал трубки: нержавіюча сталь; Тип трубки: вузька; Телескопічна трубка; Макс. тиск (бар): 5;єм (л): 10; Об' Конструкція: наплічний; Тип: акумуляторний
Типакумуляторний
Конструкціянаплічний
Характеристики
Об'єм10 л
Макс. тиск5 бар
Довжина розпилювальної трубки110 см / 65 – 110 см /
Телескопічна трубка
Тип трубкивузька
Матеріал трубкинержавіюча сталь
Акумулятор
Напруга12 В
Ємність8 Агод
Час роботи4 год
Інше
Фіксатор безперервного поливу
Манометр
Змінні форсунки
Фіксатор трубки
Вага4.5 кг
Габарити40.5x33.5x17.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 200  до 1 810 грн.
Обприскувач акумуляторний FORTE KF-10
Rozetka.ua (Київ)
1 810 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-10 10 літрів
Rozetka.ua (Київ)
1 600 грн.
← купити
Акумуляторний обприскувач Forte KF-10
Rozetka.ua (Київ)
1 540 грн.
← купити
Садовий обприскувач FORTE KF-10 Обприскувач акумуляторний з баком 10л Ранцевий обприскувач з комплектом насадок
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-10 + трубка телескопічна 3.3м
Rozetka.ua (Київ)
1 750 грн.
← купити
Корпус бак акумуляторного обприскувача Forte KF-10
Rozetka.ua (Київ)
200 грн.
← купити
Корпус бак акумуляторного обприскувача Forte KF-10 з кришкою та фільтром
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-10
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити
Акумуляторний обприскувач Forte KF-10
Rozetka.ua (Київ)
1 596 грн.
← купити
Акумуляторний ранцевий обприскувач FORTE KF-10 на 10 літрів з насадками для саду та городу Червоний
Rozetka.ua (Київ)
1 700 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний FORTE KF-10, 8AH/12V, робочий тиск 5 Bar, обєм 10 л
Rozetka.ua (Київ)
1 718 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-10 8АН/12V 10 л
Rozetka.ua (Київ)
1 633 грн.
← купити
Акумуляторний обприскувач KF-10 Forte
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-10
Rozetka.ua (Київ)
1 560 грн.
← купити
Обприскувач акумуляторний Forte KF-10
Rozetka.ua (Київ)
1 429 грн.
← купити
Оприскувач акумуляторний Forte KF-10 (114662)
Rozetka.ua (Київ)
1 529 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Forte KF-10, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: обприскувач Forte KF-10. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на обприскувач Forte KF-10 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія