шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Garmin (серія)
Swim (для плавання)
Інші

Ціни157Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити смарт годинник Garmin Forerunner 265S за ціною від 17399 грн.
Відео 3Фото 24

Характеристики та опис Garmin Forerunner 265S

Вага (г): 39; Розміри (мм): 41.7x41.7x12.9; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 115 – 178; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 18; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Зарядка пристрою: фірмовий конектор; гіроскоп; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата Garmin Pay
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
пульсометр / щосекундний /
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
Wi-Fi
NFC
безконтактна оплата Garmin Pay
акселерометр
гіроскоп
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
41.7x41.7x12.9 мм
Вага
39 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 17 399  до 30 257 грн.
Смарт-годинник Garmin Forerunner 265s з чорним корпусом та чорним/жовтим силіконовим ремінцем 010-02810-13
Garminy.com.ua (Київ)
23 540 грн.
← купити
Garmin Garmin Forerunner 265S - Black Bezel and Case with Black/Amp Yellow Silicone Band
Garmin-online.com.ua (Київ)
23 539 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 265S Black Bezel w. Light Pink Case and Light Pink/Whitestone S. Band (010-02810-05/15/55)
Justbuy.com.ua (Київ)
18 479 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 265S Whitestone (010-02810-14) 010-02810-14
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 265S Black Bezel w. Whitestone Case and Whitestone/Neo Tropic S. Band (010-02810-04/14/54)
GRO (Київ)
21 199 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 265S, Whitestone (010-02810-14)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 265S Black Bezel with Whitestone Case and Whitestone/Neo Tropic Silicone Band (010-02810-14
Click.ua (Київ)
← купити
Garmin Смарт-годинник Garmin Forerunner 265S Black w Light Pink Case and Light Pink/Whitestone Silico
MTA.ua (Київ)
19 599 грн.
← купити
Смарт-годинник GARMIN Forerunner 265S Whitestone (010-02810-14) 010-02810-14
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 265S, Pink, GPS (010-02810-15)
Babuy.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Garmin Forerunner 265S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Garmin Forerunner 265S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Garmin Forerunner 265S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія