шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити ДБЖ GEAR GU-1500PL за ціною від 4588 грн.
Фото 4

Характеристики та опис GEAR GU-1500PL

Вага (кг): 11; Розміри (мм): 230x130x330; Форма вихідного сигналу: подібна до синусоїди (апроксимована); Номінальна вихідна потужність (Вт): 900; Пікова вихідна потужність (ВА): 1500; Діапазон вхідної напруги (В): 165 – 275; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 10; Час роботи при повному навантаженні (хв): 20
Тип
інтерактивне
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Час роботи при повному навантаженні
20 хв
Час перемикання на батарею
10 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
165 – 275 В
Пікова вихідна потужність
1500 ВА
Номінальна вихідна потужність
900 Вт
Форма вихідного сигналу
подібна до синусоїди (апроксимована)
Розміри (ВхШхГ)
230x130x330 мм
Вага
11 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 588  до 4 999 грн.
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1500PL
Itbox.ua (Київ)
4 739 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1500PL
Brain.com.ua (Київ)
← купити
GEAR 1500VA LED RJ45+USB (GU-1500PL) 1500VALEDRJ45+USB(GU-1500PL)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-1500PL
icom.net.ua (Київ)
4 588 грн.
← купити
Gear Джерело безперебійного живлення Gear 1500VA LED plastic RJ45 + USB (GU-1500PL)
MTA.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
GEAR GU-1500PL
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
ДБЖ Gear 900 Вт/1500ВА Black (GU-1500PL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Джерело безперебійного живлення GEAR 1500VA LED plastic RJ45+USB
Rozetka.ua (Київ)
4 888 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GEAR GU-1500PL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж GEAR GU-1500PL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж GEAR GU-1500PL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія