шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ GEAR GU-2000PL за ціною від 5031 грн.
Фото 13

Характеристики та опис GEAR GU-2000PL

Вага (кг): 14; Розміри (мм): 230x130x380; Форма вихідного сигналу: подібна до синусоїди (апроксимована); Номінальна вихідна потужність (Вт): 1200; Пікова вихідна потужність (ВА): 2000; Діапазон вхідної напруги (В): 165 – 275; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 10; Час роботи при повному навантаженні (хв): 20
Тип
інтерактивне
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Час роботи при повному навантаженні
20 хв
Час перемикання на батарею
10 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
165 – 275 В
Пікова вихідна потужність
2000 ВА
Номінальна вихідна потужність
1200 Вт
Форма вихідного сигналу
подібна до синусоїди (апроксимована)
Розміри (ВхШхГ)
230x130x380 мм
Вага
14 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 031  до 5 499 грн.
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-2000PL
Itbox.ua (Київ)
5 290 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-2000PL
Brain.com.ua (Київ)
5 195 грн.
← купити
GEAR 2000VA LED RJ45+USB (GU-2000PL) 2000VALEDRJ45+USB(GU-2000PL)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-2000PL
icom.net.ua (Київ)
5 031 грн.
← купити
Gear Джерело безперебійного живлення Gear 2000VA LED plastic RJ45 + USB (GU-2000PL)
MTA.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
ДБЖ Gear 1200 Вт/2000ВА Black (GU-2000PL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Джерело безперебійного живлення GEAR 2000VA LED plastic RJ45+USB
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GEAR GU-2000PL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж GEAR GU-2000PL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж GEAR GU-2000PL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія